PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31636}

W samo południe

High Noon
7,7 19 431
ocen
7,7 10 1 19431
7,7 19
ocen krytyków
W samo południe
powrót do forum filmu W samo południe

Chodzi mi głownie o zakończenie, już pomijając fakt, że sam pojedynek Gary`ego był przeciętny to ostatnia scena. Został postrzelony czołga sie do budynku (dziwne że go nie trafili...), potem jak wychodzi to na kozaku, jakby nigdy nic stoi sobie jakby tego postrzału nie było. I ocena spadła niestety...

osensey1

Weź pod uwagę z którego roku jest film i nie spodziewaj się idealnego wytłumaczenia wszelakich niedomówień we wspomnianych przez Ciebie kwestiach. Spójrz chociażby na cięcia w scenach końcowych, które dziś uznane by były za sztuczne. Oczywistym jest fakt, iż filmy tego typu, nie będą dorównywały współczesnym strzelankom, a już na pewno nie speklatkularnym scenom końcowym. Pomijając jednak i uprzedzając zarzut porównań do filmów współczesnych, porównaj film do filmów ówcześnie kręconych, dla mnie zakończenie ( a raczej jego realizacja) nie była żadnym zaskoczeniem. Podsumowując jednak - film oglądało się bardzo przyjemnie i co ważniejsze, nie był męczący, co często może być minusem (i cechą charakterystyczną wg niektórych) starych filmów. :)

ocenił(a) film na 6
Aagowa

Film oceniam na 6 czyli niezle, film mnienie zmęczył, tylko ta jedna scena pasowała do całkiem dobrego filmu jak pieść do nosa...

ocenił(a) film na 10
osensey1

Masz prawo jak każdy do swojej oceny i odbioru. Widziałem ten film z 10 razy. Za każdym razem oglądam go w ogromnym napięciu, chociaż znam zakończenie.uważam,że ten film jest arcydziełem westernu. Nigdy, ani przez chwilę na tym filmie się nie nudziłem, dlatego przyznałem mu dychę. inna sprawa, ze film jest i czarno-biały i stary, dlatego wielu młodych fanów kina może odebrać go inaczej niż ja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones