PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31636}

W samo południe

High Noon
7,7 19 431
ocen
7,7 10 1 19431
7,7 19
ocen krytyków
W samo południe
powrót do forum filmu W samo południe

Bajka - 6/10

ocenił(a) film na 6

Niezbyt dobry western, bardzo schematyczny i przez to zwyczajnie nudny. Przewidywalny, od początku było wiadomo, jak to się skończy. A realiów dzikiego zachodzu to to na pewno nie oddaje... Szkoda, zmarnowany potencjał. 6/10.

PS. Dobrze, że nie wystąpił tu durny szeryf łejn. Za to Lee Van Cleef - klasa sama w sobie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Lebron_Rezza

twój 'Dobry zły i brzydki' jest jeszcze bardziej przewidywalny, od poczatku wiedziałem że to Eastwood zgarnie skarb, a Anielskie Oczy zginie hłehe

ocenił(a) film na 6
CordellWalker

To obejrzyj jeszcze raz, bo to nie tylko Eastwood zgarnął skarb, fujaro.

ocenił(a) film na 9
Lebron_Rezza

przecież to było pewne że ''dobry'' i miłosierny Eastwood podzieli się skarbem z biednym ''brzydalem''

ocenił(a) film na 6
CordellWalker

A było również pewne, że doskonały i czysty szeryfek Łejniak wraz z jakimś śmierdzącym żulem i zniedołężniałym starcem złapią około 10 bandytów w Rio Bravo. Brzydę się tym kiczem twoich ukochanych łesternów. Ale nie martw się. Gdy byłem w twoim wieku, też mi się podobały, ale ty też z tego wyrośniesz. Pogadamy za 10 lat.

ocenił(a) film na 9
Lebron_Rezza

skoro wolisz płytkie westerny z drewnianym aktorstwem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones