PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 916
ocen
7,2 10 1 77916
6,2 16
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

9/10 i opinia

ocenił(a) film na 8

Na pewno nie jest to film dla ludzi poszukujących tylko strzelanin i pościgów... tez są, ale tu chodzi o coś wiecej. Początkowo spodziewalem sie kolejnego filmu na chwałę Ameryki. Film może niektórym wydac sie zagmatwany, chociaż bardzo nie jest, trzeba po prostu ogladać z uwagą, dla mnie właśnie fajne było to ze nie mówiono jak do słabo rozgarnietego widza. Pokazano coś jakby "twarde realia", dzieki temu film zyskał na wiarygodności. Dzięki tej wiarygodności sprawiał że dalszy rozwój akcji nie był wcale oczywisty. Pokazano polityczne rozgrywki, przedstawiono wiele nieszablonowych rozwiązań. Film na pewno nie jest typowy, wydaje mi sie ze moze sie spodobać ludziom znudzonym szablonowym pokazywaniem wywiadu i "amerykańskiej misji". Z drugiej strony mogą sie zawieśc ci którzy poszukują nastepnego podobnego filmu dotyczącego Stanów i Bliskiego Wschodu.

moja ocena 9/10

ocenił(a) film na 8
tomm_3

Co prawda to prawda. Film nieszablonowy, ciekawie ukazane realia pracy wywiadu, choć w niektórych momentach - jak dla mnie - trochę naciągane. Choć nie lubię DiCarpio to tutaj zagrał rewelacyjnie. Po Syrianie jeden z lepszych filmów tego gatunku. 8/10.

tomm_3

Moim zdaniem bardzo dobry.

Przypomniał mi się stary dobry Spy Game. No i muszę szczerze przyznać, że Leonardo, niegdyś jak dla mnie kompletnie niestrawny, z każdym oglądanym ostatnio przeze mnie filmie jest coraz lepszy (po Infiltracji i Krwawym Diamencie), teraz niewątpliwie trafił do mojego top 10 aktorów płci męskiej (bez dziwnych skojarzeń proszę :).

Mocne 8/10.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Pieterman

Ooo właśnie, tu się zgadzam. Aktor, który jeszcze w czasach Titanica wywoływał u mnie nagły przypływ śmiechu, strasznie się wyrobił. Twarz mu się co prawda nie zmieniła, ale zaczął grać męskie role, zaczynając mniej więcej w Gangach do tej pory.
A film generalnie dobry. Porządny, normalny film szpiegowski bez większych przegięć i wyolbrzymień bohaterstwa amerykanów.
Ja też daje ósemkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones