PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 799
ocen
7,2 10 1 77799
6,2 14
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

Thiller bez napięcia.

użytkownik usunięty

Bardzo zawiodłem się na tym filmie. W mojej opinii jest to jeden ze słabszych filmów Scotta,(chyba tylko Królestwo Niebieskie było słabsze).Scott chyba powinien trzymać się z dala od tematyki związanej z Bliskim Wschodem.

Moje główne zarzuty to przewidywalna do bólu intryga i dosyć szablonowe postacie w stylu złego biurokraty czy idealisty agenta z rozterkami oraz ich konfrontacja- coś co powinno być atutem tego filmu wg mnie zawiodło. Fabuła jest naprawdę przewidywalna, kompletnie nie trzyma w napięciu. Raziła mnie łopatologicznośc tego filmu.Apogeum łopatologiczności to scena, gdzie dzielny agnet CIA prowadzi niezwykły, ognisty dialog z czołowym terrorystą. Banał goni banał,razi przy tym straszna sztuczność.

Di Caprio i Crowe zawiedli, role które zagrali są dalekie od możliwości jakie pokazywali w innych filmach. Scott też chyba coś chciał powiedzieć dzięki temu filmowi, ale nie wiem co. Di Caprio, Crowe i Scott - taka ekipa powinna gwarantować wysoki poziom produkcji.Okazuje się, że jednak nie musi gwarantować wysokiego poziomu artystycznego.
Dla mnie słabizna i spory, spory zawód,mimo, że nie oczekiwałem nie wiem czego.Daję 4/10.

użytkownik usunięty

Brakowalo relacji z krwii i kości pomiedzy dwoma głównymi bohaterami... podobał mi się cynizm bohatera granego przez Crowe'a i mnóstwo świetnych tekstów w stylu "Ratuje cywilizacje, kohanie". Ale co do samej fabuły i Di Caprio... jak na rezysera z takim potencjałem jak Scott to dość przeciętnie. Pamietacie telefoniczna pomiedzy Al Pacino a Crowe'em w końcówce "Informatora" Manna? Miedzy nimi aż iskrzyło, a tutaj było mało charyzmy.

użytkownik usunięty

kochanie* ........................................

Nie rozumiem czego chciec od DiCaprio....no oki...film może i nie wyszedł...ale problem w tym, że akurat DiCaprio dostał taką sobie rolę....w innych , poprzednich filmach z pewnością udowodnił, że jest jednym z bardziej utalentowanych aktorów.
Kiedyś słyszałam wypowiedź jednego z ludzi pracujących przy produkcji "Krwawego Diamentu", a film był kręcony dosłownie w buszu, że nawet tam mieszkańcy rozpoznali go....a wiekszośc z nich niema nawet dostępu do TV! Prawda jest taka,że jego kariera to fenomen,
Po prostu film poległ na scenariuszu....a w takim przypadku to nawet Marlon Brando nie pomoże....

użytkownik usunięty
agnieszka_26

Di Caprio to naprawdę doskonały aktor, ale tutaj zagrał bardzo przeciętnie jak na swoje możliwosci (zapewne cześciowo przyczynił się do tego wtórny scenariusz)... jak dla mnie taka mniej udana powtorka z "Infiltracji".

ocenił(a) film na 6

W pełni się zgadzam. W tym filmie próbowano połączyć Syrianę ze sztampową hollywood'zką fabułą typu: ratunek w ostatniej chwili, "dla ciebie wszystko kochanie" - oddać agenta z mnóstwem cennych informacji za mglistą możliwość wypuszczenia jego dziewczyny? "Lipa z sosną razem rosną!" Dało się obejrzeć ale film poniżej moich oczekiwać. Ocena 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones