PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298590}

W sieci kłamstw

Body of Lies
7,2 77 914
ocen
7,2 10 1 77914
6,3 15
ocen krytyków
W sieci kłamstw
powrót do forum filmu W sieci kłamstw

dobry film akcji

ocenił(a) film na 8

8/10 naprawdę dobry film akcji...Przyznam się, iż zadziwiła mnie gra aktorska..Nie spodzewałam się niczego szczególnego w tej kwestii jeśli chodzi o Leonardo..a tu zaskoczył mnie. Film wciąga nie ma dłużyzn, wartka akcja...miejscami brutalny, ale nie przeszkadza to w dbiorze, gdyż wydaje się być autentyczny, pokazuje choć pewnie jak to zwykle w filmach bywa ciut przerysowuje,realia krajów tamtej części świata i kulisy prowadzenia "wojny"z terroryzmem ;) polecam gorąco...:)

maryann23

Oczywiście, że Cię zadziwiła gra aktorska (w szczególności DiCaprio), bo pewnie na koncie obejrzanych filmów z DiCaprio znajduje się tylko jeden film - "Titanic".Obejrzyj sobie "Co Gryzie Gilberta Grape" oraz "Infiltracje" to zobaczysz jakim świetnym aktorem jest.

maryann23

Leonardo ostatnio zrobił całe mnóstwo świetnych filmów i należy go za to docenić.

ocenił(a) film na 6
goooofi

Leonardo jest jednym z moich ulubionych aktorow, a widzialem duzo jego filmow. i nie chodzi o titanica ktorego akurat nie lubie;) W sieci klamstw nie jest filmem wybitnym i spodziewalem się czegoś ciekawszego. Tylko dobry i nic poza tym. Może temu tak uważam że nie lubie filmów o tej tematyce, czyli min o wojnie w Iraku i jakie to USA jest walczne w walce z terroryzmem itp.

5/10

ocenił(a) film na 8
maryann23

Film trafił w moje gusta. Nie było momentu, na którym się nudziłem ;).

Gdyby film zakończył się odrobinę wcześniej, mógłby znacznie na tym zyskać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones