PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766555}

W sieci

Geu-mul
7,1 1 885
ocen
7,1 10 1 1885
5,5 4
oceny krytyków
W sieci
powrót do forum filmu W sieci

ostatni film W sieci jest naprawdę bardzo dobrym obrazem uznanego koreańskiego reżysera. Świetnie się ogląda, historia mądrze, przemyślanie opowiedziana. Końcowa scena przypomina scenę z Piety, a cały film tematyką przypomina wcześniejszego Strażnika wybrzeża. Tyle skojarzeń mi się nasunęło podczas projekcji. Szkoda, że nigdzie nie ma dostępnych poprzednich filmów Stop i Jeden na jednego, bo z miłą chęcią by je również obejrzał. W tym roku zapowiadana jest premiera kolejnej produkcji Kim Ki-duka Human Time. Po obejrzeniu W sicie, widać, że reżyser jest w formie i realizuje kawał dobrego współczesnego kina.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

I tylko 4 przy takim pozytywnym wpisie?

ocenił(a) film na 9
Slayer

On daje oceny od 1 do 5 i bardzo jest do tego przywiązany...

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

W ten sposób robi kuku biednemu Koreańczykowi, bo mu zaniża średnią filmu, a tu głosów całe 671.

ocenił(a) film na 9
Slayer

Ja to wiem. Spróbuj jemu to wytłumaczyć :/

dzyniu88

Jak gdzieś znajdziesz te poprzednie filmy Kima, o których wspominasz to daj mi proszę info.

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

Taka pozytywna recenzja i tylko 4 na 10? Pewnie znowu debil psujący rankingi oceniając od 1 do 5 albo coś w ten deseń? :/

JustynOryg

To zobacz sobie w jego profilu zakładkę ludzie filmu,niezły fap folder :D

JustynOryg

Zgadza się - idiota pierwsza klasa, który chce być oryginalny, wprowadzając w błąd innych użytkowników. Na pohybel takim pajacom...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones