PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 751
ocen
6,7 10 1 42751
6,4 9
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Nie podoba mi się ten polski tytuł... dla mnie brzmi jak zapowiedź jakiegoś (melo)dramatu o pokonywaniu barier w wznieceniu się w przestworza:D (a przecież wiadomo, że nie o takie kliamty tam chodzi:D) Mogliby zostawić samo Sunshine, które brzmi barzdo dobrze.
heh - przypomina mi się jedna sytuacja kiedy w jednym hipermarkecie na wystawionych telewizorach puszczany był Matrix, przetłumaczony akurat tam jako "macierz":D Brzmiało to tragicznie - ave "chcesz wkroczyć do macierzu?":>

ale nowy plakat do Sunshine fajny!:]

Krolik_Pudding

a no i jeszcze jest kawałek "iść, ciągle iść w stronę słońca...", to pewnie przez niego to mi się tak nieklimatycznie kojarzy;/

Krolik_Pudding

Żądać od polskich dystrybutorów, aby zostawili tytuł w wersji angielskiej, to tak jakby kazać psu przestać szczekać aż do jego śmierci:P
A co do filmu to kto wie, może będzie ciekawy, chociaż Boyle`a raczej nie kojarzy się z kinem sci-fi. Może nas zaskoczy czymś nowym w tym gatunku? Byłoby miło, nie powiem.

Thommy

po scenach z zwiastunu przywodzi mi na myśl inny film sf pt: "Event Horizon" (jedyny dobry film Paul'a W.S. Anderson'a) z Samem Neilem i Laurencem Fishbourne'm, który miał naprawdę niezły klimacik i aż dziw, że się w ogóle tak się udał reżyserowi, który ma w dorobku Avp czy Resident evil. Mam co do "W stronę słońca" <sic> jak najbardziej pozytywne nadzieje - a całą tą mroczność i klimat jakiego oczekuje rozwala na łopatki milutki tytuł;/

ocenił(a) film na 10
Krolik_Pudding

Dla mnie tytul polski wcale nie jest taki zly, choc lepiej jakby zostawiali nazwy tytulow angielskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones