PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 751
ocen
6,7 10 1 42751
6,4 9
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Kochani, co to jest??? Bo mi sie strasznie kojarzy. Na pewno był już jakiś zwiastun z taką muzyką - Arronofsky któryś? Spiderman? Cholibka, nie mogę sobie przypomnieć... Ktoś pomoże?

marlon

Requiem dla snu - Daren Aronofsky. Z tego filmu jest ta muzyka.

Shangalar

to jest motym z ost z requiem for a dream.

muzyka clint mansell

polecam w/w ost oraz ost mansella z fountain.
naprawde dobre

ocenił(a) film na 7
ruphuss

A dokładniej jest to ten utwór "Requiem for a Dream - Lord of the Rings - Two Towers Trailer Song (Clint Mansell - Remix)"
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Veit

kurcze wiecie skad mozna sciagnac ten utwór ? jest zajebisty.. znalazlam strone na której mozna go posłuchac, ale nie da sie nic wiecej z nim zrobic.. ;(( a jak moze ktos go ma i jest bardzo milym i kochanym ludziem :P to bardzo prosze wyslij mi na maila kr0pka@tlen.pl
;PP

ocenił(a) film na 6
Kropka_3

Muza jest boska :) Wypasik jak ich mało - nakręciłem się na film po zwiastunie :-)

ocenił(a) film na 8
marlon

Hehe, to już któryś z kolei zwiastun z tą muzyką jaki widziałem. I za każdym razem ktoś chce wiedzieć co to za muza. Widać działa :)

marlon

to była muza z trailera władcy pierścieni dwie wieże

ocenił(a) film na 8
gorgorath

Nie tylko, było tego jeszcze kilka. Ale teraz mi jedynie do głowy przychodzi "miecz przeznaczenia".
Nie ulega jednak wątpliwości, że pierwsze było "requiem...", a reszta korzysta z sukcesu utworu. Zgadzam się z wypowiedzą o soundtracku do requiem, sam go mam i jest piorunujący (jak i sam film zresztą).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones