PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 810
ocen
6,7 10 1 42810
6,5 10
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Film ten można powiedzieć, że składa się z dwóch części - pierwsza połowa, to przyjemny przygodowy film SF zawierający nawet całkiem niezłe efekty thrillera SF. Początek zapowiada możliwość całkiem niezłego widowiska.

Niestety dość szybko można się przekonać, jak pochopny jest ten początkowy osąd. Druga bowiem połowa filmu, to urojone futurystyczne wizje reżysera, w których całkowicie nie wiadomo o co chodzi. Wydaje mi się, że sam twórca pogubił się w pewnym momencie w wątkach przewijających się w filmie. Jednym słowem potężna dawka bezsensownej głupoty, w której nikt nie wie o co chodzi.

Obejrzałem seans przedpremierowy z nadzieją na bardzo dobre widowisko SF (tak zresztą zapowiadało się od początku filmu), ale przeliczyłem się maksymalnie.

Podsumowując - obejrzenie tego filmu, to strata czasu. I tak nie wiadomo o co chodzi i tego do końca chyba nikt nie będzie wiedział.

Nie polecam filmu nikomu - no chyba że fanatykom, którzy będą jednak chcieli zrozumieć sens i treśc filmu. Takim osobom życzę POWODZENIA.

Pozdrawiam
CELOREK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones