PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 806
ocen
6,7 10 1 42806
6,5 10
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

dwugodzinna podróż na Słońce... Chryste, wbiło mnie wczoraj w kinie w fotelik, więc na miłość boską (hehe) skończcie z bluzgami! po pierwsze okazuje się, że można nakręcić film o ratowaniu ludzkości bez amerykańskiego patosu i super-mega-bohatera-Rambo-Rocky-Bruce-Willis. a po drugie... ta powierzchnia Słońca... :) kto był, ten wie...

aaaa... no i genialna ścieżka

ocenił(a) film na 8
pathia

Prawda, dobry film. Podobało mi się, że był zupełnie inny niż większość filmów o ratowaniu naszej planety. Klimat gęsty, napięcie, dobre aktorstwo. Szkoda tylko, że pod koniec zmienił się w horror, bo wtedy emocje trochę opadły a powinny zwyżkować. Dlatego bez rewelacji, ale dobry, oryginalny film z klimatem.

ocenił(a) film na 7
pathia

Zgadzam się. Cieszę się, że zrezygnowali z tej całej patosowej otoczki i odgrzewanych dowcipasów. Świetny klimat i wspaniałe zdjęcia. Trochę przesadzili z "dodatkowym pasażerem" ale to jedyny minus tego filmu. Oczywiście, również bardzo dobry soundtrack :)

ocenił(a) film na 8
ziena

Nic dodac nic ujac, film bardzo dobry(jestem milosnikiem astronomii wiec taka podroz jest dla mnie marzeniem)zdjecia slonca super,prawie do konca trzyma w napieciu,ale jak napisala przedmowczyni pasazer na gape je oslabia, film polecam

ocenił(a) film na 8
Jon_Snow

Dokładnie, dodatkowy pasażer niestety psuje końcówkę. A szkoda!

ocenił(a) film na 10
pathia

Świetnie że film nie był nagłaśniany jako przyszły kinowy hit bo wtedy to by była klapa, a tak to nie można było oczekiwać rewelacji ale i tak jest przecież świetnie... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones