PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 810
ocen
6,7 10 1 42810
6,5 10
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

jaka apstrakcja

ocenił(a) film na 8

w dodatku fabuła nie tszyma sie kupy. Jakby oni nie mogli poleciec na slonce gdy jest zima i wtedy bylo by im chłodno.

szarlich

Kup sobie słownik ortograficzny i wykuj go na pamięć zanim zaczniesz się gdziekolwiek wypowiadać. Tyle mam ci do powiedzenia.

szarlich

A co to za różnica czy polecą zimą??:/ co słóńce świeci w tedy słabiej??:/

vann2

Może niech lecą w nocy, też chłodek.
Tylko że ciemno i mogliby nie trafić.

ocenił(a) film na 3
babashaker

No wiecie, co:D? Przeciez wiadomo, że w zimie pada śnieg i jest zimno. Nawet na Słońcu.

szarlich

No nie, proszę Cię, zraz zakulgam się na śmierć :) Mam nadzieje że to był dobry dowcip :)

szarlich

szarlich ty poważnie to mówisz czy tylko tak rozluźniasz atmosferę na forum xD xD. Bo jak poważnie to... 8/ <przełyka ślinę>

szarlich

ale beka!!!jak już ABSTRAKCJA i TRZYMA!!!

szarlich

Jakby nawet, gdy u nas jest zima to przecie na południowej półkuli jest lato:D Zresztą w tym czasie roku Słońce znajduje się najbliżej Ziemi (jesli dobrze pamiętam to 147 mln km, a podczas "naszego" lata 149 mln km).

Tito

Hahahahahahahahahaaha. Co za gamonie. Najlepszy to jest ten nocny pomysł. Zakraść sie tak po ciemku do słońca i hyc do wora.

ocenił(a) film na 8
Szamo

Nie pomyślałeś o jednej rzeczy! Co jeżeli słońce obudzi się podczas wkładania go do wora? Trzeba z niego najpierw baterie wyjąć!

Zresztą, ja to się nie znam. Spytaj Kaczyńskich - oni ukradli już księżyc, to ze słońcem większego problemu nie będzie.

szarlich

No wlasnie, mogliby poleciec w zimie, wtedy mogliby sobie sami regulowac temperature i nie musieliby chodzic w tych skafandrach, tylko w podkoszulkach :) Po podkreceniu ogrzewania ofkoz.

ocenił(a) film na 8
Sleepwalker83

wole bes

na ziemi by było ciepło bo bym gołą dupą świecił

ocenił(a) film na 8
szarlich

Przede wszystkim abstrakcją jest to,że słońce zaczęło za szybko ganąć,ciekawe z jakiego powodu, skoro ma energie na prawie 5 miliardów lat!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones