PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209288}
6,7 42 801
ocen
6,7 10 1 42801
6,5 10
ocen krytyków
W stronę słońca
powrót do forum filmu W stronę słońca

Ktoś wie co za utwór leci w tle zapowiedzi???

Bambule

juz bylo o tym wczesniej.... no ale... jest to przerobka "Requiem for a dream" znane blizej pod tytulem "Requiem for a tower" (motyw ten pojawia sie w LOTR The Two Towers)
pozdrawiam a tak na marginesie rewelacyjna muzyka!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Carolle

A ja go słyszałem tylko na score z Requiem for a Dream"... Wolę oryginał...

ocenił(a) film na 10
sangreal

Oryginał nazywa się "Lux Aeterna" chyba... Nie jestem pewien..

sangreal

Nie mylisz się, to LUX AETERNA (Wieczne Światło).

minds

Notabene, ta wersja z Sunshine i LOTR brzmi genialnie, jak na mój gust jest bardziej, rzekłabym tkliwa i ruszająca, aniżeli oryginał.
Będąc w kinie na "300", zanim się rozpoczął, była właśnie zapowiedź "W stronę słońca" i straszliwie podobała mi się ta mocna wersja. Powiem więcej, zachęciła jeszcze bardziej do pójścia na w/w film, choć utwór nie ma z nim nic wspólnego.

ocenił(a) film na 10
minds

W jednym z tematów zamieściłem ten utwór za serwerze więc ściągać kto chce... :D

sangreal

Jestem nowy na tym forum wiec nie moge sobie poradzić ze znalezieniem tego magnetycznego utworu wiec mam gorącą prośbę jabyś móg czy powiedzieć coś bliżej czy przesłać mi go ma emila. Nie wiem jakie panują tu zasady czy umieszcza sie numery gg lub adres konta? Dostosuje sie... Z góry dziękuje...

ocenił(a) film na 10
m007_2

http://www.zshare.net/audio/extra-requiem-for-a-dream-remix2-mp3.html
Łapaj.... :D

sangreal

Wielkie dzięki :) właśnie o to mi chodziło....:)

Bambule

Z tego co mi sie wydaje do "Requiem dla Snu" zaadaptował to Kronos Quartet. Ten sam który skomponował muzę do "The Fountain" (którą polecam gorąco, podobnie jak sam film)...

toth_3

Muze do tych filmów to napisał Clint Mansell a oni to zagrali.Byłem na ich występie w WWA.Genialnie grają!
Kawałek ze zwiastunu to REQUIEM FOR A RING!!!

Bambule

Summer Overture, soundtrack z requiem for a dream

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones