PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

I oto jak magia dobrego kina potrafi odświeżyc wygasłą pasję kinomaniaka zalanego oceanem niezdrowego kiczu, fanservisu, "bogatych przesłań", oraz przerostu formy nad treścią jaką prezentowalo w wiekszosci Hellywood :D w ostatnich latach. Dzięki tej uroczej tranzystorowo nanitowej parce można spedzic wysmienite chwile przed ekranem a do tego(co bardzo rzadko sie zdarza wsród dziśiejszej kultury lekkiej konduity)zmusza do refleksji...

+++++++++

ocenił(a) film na 10
cooke_eater

Zgadzam się całkowicie...

To, że film jest animowany, jest właściwie bez znaczenia...

Bawi, wzrusza, daje do myślenia.

Dałem z czystym sumieniem 10/10. Dla moich dzieci w procesie dydaktycznym to będzie w czołówce "lektur".

użytkownik usunięty
Pieterman

Jest to chyba jedyna dobra animacja z przesłaniem.
Bo wygląd ludzi żyjących na tym statku naprawdę mnie zaszokował. Zwłaszcza, że właśnie w tym kierunku zmierza ludzkość...

użytkownik usunięty

...a zwłaszcza jej amerykańska część...

ocenił(a) film na 9

Sęk w tym, że obyczaje ludzi na całym świecie się amerykanizują na potęgę. Nawet nasze.

Wall.e dychy nie wystawiłem, ale chodzi tu właściwie tylko o zasadę - nigdy nie wystawiam dziesiątki filmom nowym, co do których nie wiem, czy z perspektywy lat wciąż będą zasługiwały na tę ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones