PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Właśnie obejrzałem Wall-e i z miejsca mogę powiedzieć, że jest to według mnie najlepszy film animowany jaki kiedykolwiek widziałem. Wszystkie Shreki, Epoki Lodowcowe, Toy story, Mdagascary itp. nie dorastają do pięt Wall-e'mu.
Ogromny plusy tego filmu to fabuła, a przede wszystkim przesłanie jakie z sobą niesie dla nas ludzi. Daję mu ocenę 10/10 (choć to i tak za mało) i oczekuję więcej takich tytułów na poziomie, a nie tylko filmów gdzie wszystko opiera się na rozśmieszeniu widza do łez.

ocenił(a) film na 9
DemonChris21

Dla mnie i tak zawsze najlepszy będzie Król lew, ale Wall-e bez wątpienia jest świetną bajką na której zawsze płaczę ;D

xDDDx

Król Lew jest przereklamowany (wiem, że narażam się taką opinią :P). Są filmy, które opierają się na "rozśmieszeniu widza do łez", a niektóre (tak jak właśnie WALL·E) na doprowadzaniu do łez przez wspaniałą fabułę, muzykę i świetne postacie. Tyle

ocenił(a) film na 7
bxter

Dla mnie też Król Lew najlepszy :)

ocenił(a) film na 10
xDDDx

Żeby nie było, że mam serce z kamienia - Król Lew mnie nie wzruszył. "WALL-E'ego" mogę oglądać codziennie i za każym razem będę ryczał jak bóbr i się zachwycał animacją, fabułą i przesłaniem ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones