PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 745
ocen
7,6 10 1 299745
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

CUDOWNA BAJKA!

ocenił(a) film na 10

Najlepszy film animowany jaki widzaiełm.REWELACJA!
Polecam.Film dla wszystkich.Wall-E wwymiata!

"I don`t want to survive.I want to live!"

Wojtek_dpo

J nie ukrywam, że zakochałam się w tym małym robociku odkąd zobaczyłam trailer:P Jednak cały czas zastanawiam się jak im to wyszło, gdyż jeszcze nie widziałam i czekam do 18, aby pójść do kina:)
Ale rozumiem, że nie mam się czym martwić? :)

ocenił(a) film na 10
xellos

Pewnie,że nie masz.Ja już dawno kochałem tego robocika z całą rodzinką...chodzi mi tu o "Krótkie spięcie".Wall-E to niemal kalka tamtego cwaniaczka.Polecam.Na pewno się nie zawiedziesz ;)

Wojtek_dpo

Czyli widzę, że nie tylko ja od razu skojarzyłam wall-e'go z wcześniejszego filmu:P Faktycznie obraz Johny'ego nr 5 od razu mi się nasunął po obejrzeniu zwiastunu:) A czy wall-e ma jakieś cechy swojego poprzednika?

ocenił(a) film na 10
xellos

widzialem pierwsze 15 minut na kompie kinowka z usa slaba jakosc ale nie moglem sie doczekac...
i co zrobilem,,, wylaczylem i ide na to do kina :D

ocenił(a) film na 4
Wojtek_dpo

tak sobie tylko pomyślałem, że Wojtek brzmi, jakby pisał to na zamówienie dystrybutora :) trailery są rewelacyjne, film nudny. dla mnie i 5 letniego syna. synkowi bardziej podobała się krótkometrażówka przed filmem. ja już wolę Kung Fu Panda, chociaż ten film również rozczarował w porównaniu z trailerami.

1492007

przykro mi, że naprawdę dobry film (to prawda, że oczekiwałem lepszego, ale to nie zmienia faktu) był dla pana nudny. ale no kurcze... szanuję zdanie, ale... ;] gotuję się :D

1492007

A dlaczego nudny? Jeśli mógłbyś trochę sprecyzować wypowiedź byłabym wdzięczna..

xellos

bo tam się praktycznie nic pasjonującego nie dzieje ;] i z tym się zgodzę, ale film jest i tak pasjonujący

ocenił(a) film na 10
Borkowicz

Sorki za brak polskich znakow.Ja bardzo sie ciesze, ze zobaczylem film bez polskiego dubbingu bo kiedy uslyszalem glos WallEgo w zwiastunie rozwalilo mnie.Wiedzialem,ze musze zobaczyc go w tej wersji.Bomba.Dzis pytalem koleznake z pracy czy widziala.Powiedziala,ze jeszcze nie a nastepnie imitujac glos robocika powiedziala "Wall-E".W filmie prawie nic nie mowia ,wiec polecam obejrzec z oryginalnym dzwiekiem.
Czy Wall-E przypomina Johnny 5?Tak.Ale w przeciwienstwie do 5 prawie nic nie mowi.Raz wypowiada swoje imie.Kilkadziesiat razy imie swojej ukocjanej "EVE" no i wydaje rozne dziweki np:
-kiedy pokazuje Eve co potrafi "tadam"...jak przy magicznej sztuczce
-kiesdy jest zaskoczony "oooo"
-kiedy mu smutno,wzdycha "aahhhh"
itp
Wall-E bardzo przypomina Johnny 5 ale Wall-Emu blizej do robota a J5 do czlowieka...chociaz jezeli chodzi o serce to daleko nam wszystkim do Wall-Ego.


UWAGA na spojlery.Nie chcesz wiedziec co jest w filmie nie czytaj!!!!

3 najlepsze sceny w filmie to:
-kiedy Wall-E i Eve sie sobie przedstawiaj i zaczynaj sie poznawac i Eve zostaje wylaczona i Wall-E sie nia zajmuje...wiecej nie zdradzam...to z 15 minut filmu bedzie...genialny dzwiek
-kiedy Eve zaczyna odzwierciedlac uczucia Wall-Ego i wykonuja taniec w kosmosie latajac wokol wielkiego statku kosmicznego a jego kapitan w tym czasie czyta definicje tanca.Ludzie sa tak grubi i uzaleznieni od maszyn,ze nie potrafia normalnie chodzic.
-no i baaaardzo smutna scenak rodem z "Krotkiego spiecia 2" kiedy Wall-e zostaje zniszczony i ledwo zyje.Ktos pamieta jak J5 zostal napadniety? Wall-E troszke inaczej zostaje zniszczony ale efekt ten sam.Plakalem tak samo jak na "Krotkim spieciu 2"


UWAGA nie czytac!SPOJELR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Walle-E po naprawie traci pamiec.Biedna EVE przypomina mu wszystko na nagraniach,roznymi przedmiotami ale Wall-Traci swoja osobowosc i znow jest glupia maszyna...

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

Pomylka-Wall-e wypowie swoje imie kilka razy.Zapomnialem ,ze przedstawil sie kilku ludziom.

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

REWELACJA!CHCE TEZ TAKIEGO!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=As7UQtKX00c&feature=related

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

Ja mam takie pytanie bo coś mi się nie zgadza.
W tym zwiastunie widzimy (http://www.youtube.com/watch?v=G5Byow9_hY0) dwie sceny, które w filmie wyglądały trochę inaczej.

Chodzi mi o:
- scenę w której Kapitan mówi "arrest that robot!". Jakoś sobie jej nie przypominam...

Spoiler!
- scenkę w której Wall-e podaję rękę M.O. witając się z nim. W filmie był podobny moment, ale to Eve złapała m.o. za rękę, a nie Wall-e bo on był już ledwo żywy.
Koniec Spoilera

Mam rację, czy może coś mi umknęło??

ocenił(a) film na 10
milczacy

Faktycznie kapitan tego nie mówi :"arrest that robot"
Czasem w zwiastunach dochodzi do manipulacji.Jak spauzujesz zwiastun to zobaczysz,ze kapitan nie rusza nawet ustami.Np w zwiastunie "Wanted" główny bohater mówił,przy czym nie widać była jego ust,że jego ojciec nie żyje.Natomiast w filmie mówił,że zostawił.

Natomiast Wall-E przedstawia sie M-O sam ale faktycznie nie tak jak w zwiastunie tylko wtedy gdy jest rozwalony.

Wojtek_dpo

Niedawno wrocilem z pokazu przedpremierowego. Znajomi odradzali mi pojscie na WALL.E'GO, przeciez jest pare innych ciekawszych filmow niz jakas tam glupia bajka (Hancock, Wanted, czy chociazby Zdarzenie). Dopialem swego i jednak poszedlem. Po prostu cos pieknego - Najlepsza bajka na jakiej bylem. To bylo magiczne 90min w ktorych sie po prostu zakochalem. Na samym koncu zakrecila mi sie nawet lezka w oku co w moim przypadku zdarza sie naprawde dosc rzadko. Ta bajke uwazam za prawdziwe arcydzielo, taki WB powienien brac przyklad z Pixara. 10/10 bez zadnego zastanowienia ;)

ocenił(a) film na 10
kwieciur

:D
Ciesze sie,ze sie zakochales...tak jak my wszyscy chyba...
WALL.E rzadzi!

kwieciur

Pixar to rewelacyjne studio, gdzie po prostu powstają wspaniałe animacje, a na takie kino warto iść bo jest lekkie i przyjemne. Wall-E rządzi.

amithiel_2

Najlepsze w WALL.'iem są chyba oczy. Takie, że niesposób się w nim nie zakochać ;D

Nymphadora_Tonks

"Nie sposób" miało być osobno ;)

ocenił(a) film na 10
Nymphadora_Tonks

Wspaniały film. I nie wierzę, że to pisze, ale i wzruszający - mi się zakręciła łezka w oku :) 10/10

ocenił(a) film na 10
Kartyl

Ja tam płakałem...
jak Wall-E stracił wiadomo co...

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

http://www.awardsdaily.com/?p=632
Wall-E już wygrywa!!!!!!!!!!!!!!!!

Wojtek_dpo

wall e na koncu odzyskuje pamiec i wszystko dobrze sie konczy

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

Jeżeli chodzi o porównanie głosu w oryginalnej ścieżce dźwiękowej do polskiego dubbingu to jest on identyczny.

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

Bardzo fajna bajka,ciekawy scenariusz i akcja :) Polecam młodszym i starszym kinomaniakom :)

Fructisa

godne polecenia, normalnie wspaniala animacja komputerowa

ocenił(a) film na 10
amithiel_2

http://filmnews.blog.onet.pl/2,ID329996075,index.html
Moja recka :)

Wojtek_dpo

Oi, po tych waszych wywodach, coś mnie korci, aby jutro czasem nie iść do kina. Chyba pójdę, zobaczę, co ciekawego wymyśliło pixar... Chociaż szczerze powiem, iż zwiastun wcale mnie nie zaciekawił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones