PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 776
ocen
7,6 10 1 299776
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Ciekawostka

ocenił(a) film na 10

W scenie gdy Kapitan przeciwstawia sie komputerowi widzimy ze sa za nim portrety innych dowodzacych stakim-hotelm wiec moje pytanie gdzie oni chowali zmarłych?Bo jakos nie moge uwierzyc ze wszyscy zyli po 700 lat i nie ma nikogo starszego,A jesli sie myle to po co inne portrety

Digital_boy

Pewnie posyłali ciała za burtę - coś na wzór pogrzebu na morzu. Mnie ciekawi bardziej, jak oni się z tym ich temperamentem ameb rozmnażali? ;)

Ps. roślinka wyciągnięta na wierzch w przestrzeni kosmicznej nie powinna momentalnie zamarznąć, czy coś?

Poza tym, super film. Na przedpremierze, w sali kinowej pełnej rozgadanych, szeleszczących, ciamkających dzieciaków, w 84-tej minucie filmu panowała absolutna cisza. Celuloidowa magia :)

ocenił(a) film na 10
lena_27

Ciala napewno palili.Jezeli chodzi o rozmnazanie to tylko Matrix mi do glowy przychidzi.No i Invitro i tym podobne.
Ja sie zastanawiam skad mieli wode i jedzenie.To jest pytanie!
No ale nie jest to tak wazne jak inna zastanawiajaca rzecz.Dlaczego Walle-E mial serce?

Wojtek_dpo

Ale pytasz o serce w sensie anatomicznym, czy w sensie - osobowość, "dusza" itd? Bo jeśli o to pierwsze, to Wall-e nie miał serca, tylko baterię słoneczną, akumulator, który pikał mu szybciej w momentach silnych wzruszeń. Za to nie wiem, jak wytłumaczyć to, że EVE po większym wysiłku dyszy.

Ps. odpowiedź mojego małego brata:
"Bo tak!"
I co tu więcej dodawać?

ocenił(a) film na 10
lena_27

W zasadzie to było retoryczne pytanie i dobrze zrozumiałas.Chodziło mi o duszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones