PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 799
ocen
7,6 10 1 299799
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Cyrk

ocenił(a) film na 3

Moja babcia wyciągnęła mnie do kina na ten film.Potem po skończonym seansie zaczęła kląć na co wydała kase.Mówiła tak:TEN ROBOT NIC NIE MÓWIŁ TYLKO JEŹDZIŁ I UKŁADAŁ WIEŻE EIFFELA ZE ŚMIECI ALBO ROZJEŻDŻAŁ KARALUCHY.

ZonerX3000

Karaluch był jego przyjacielem jeżeli dobrze pamiętam.

ocenił(a) film na 7
ZonerX3000

To ty chadzasz z BABCIĄ do kina? o_O

ocenił(a) film na 8
ZonerX3000

nic nie mowil, ale jak na moje ucho o kilka razy za duzo powtorzyl moje imie, przez co dziwnie troche. poza tym sympatycznie.

pozdro dla babci ;)

ocenił(a) film na 9
feva

Film był piękny, wzruszający, jak widać nie potrzeba nie wiadomo czego i jakich efektów, skoro można za pomocą takiej bajki przekazać widzowi to co ważne, to co się liczy w życiu.

ocenił(a) film na 6
ZonerX3000

Czasy się zmieniły, teraz rozjeżdżanie karaluchów i układanie wież ze śmieci w każdej postaci się sprzedaje.

ZonerX3000

kompletnie nie zrozumieliście z babcią tego filmu... żal mi was :/

ocenił(a) film na 8
pixi222

Masz strasznie porąbaną babcie :D:D

Darkadi15

Przepraszam bardzo, ale od kiedy na stronie filmweb.pl, która służy do wypowiadania opinii na temat obejrzanych filmów krytykuje się rodzinę użytkownika, która niczemu winna nie jest?
Porąbany Darkadi15 to niestety Ty jesteś pisząc takie komentarze. Poniżej jakiegokolwiek poziomu, niestety.
A na marginesie - mnie również ta bajka niestety do gustu nie przypadła, a zrozumiałam ją..
Podobno o gustach się nie dyskutuje, więc okaż na drugi raz trochę więcej inteligencji i taktu, bo nieświadomie możesz kogoś urazić. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
wikitoriwikens

Zgadzam się co do wypowiadania się w komentach. Bajka ujdzie.

wikitoriwikens

uuu mądrala się musiał wtrącić :P to już się niemożna wkurzyć, ze ludzi są głupi i nie rozumieją dobrych filmów ? :/

pixi222

Mądrala? Tylko dlatego mnie tak nazywasz, bo umiem wyrazić swoje zdanie w sposób nie urażający innych ? Dobry film to kwestia własnego gustu, dla niektórych ta bajka może się zaliczać do tego, a dla innych po prostu nie i nie należy klasyfikować ludzi na "głupich" i tych "mnie głupich" z tego powodu.
Tak się składa drogi/a pixi222, że film można zrozumieć bez większego problemu, a może się po prostu nie podobać. Po to na tej stronie mamy forum do publicznego wyrażania opinii, by każdy mógł wygłosić swoje zdanie. I nie należy obrażać kogoś, a tym bardziej jego rodziny tylko dlatego, że jego opinia jest odmienna od Twojej. Trochę pomyślunku na drugi raz się przyda przy takich komentarzach. :)

wikitoriwikens

a czy mój wpis jest obraźliwy ?! z której strony ? to tylko subiektywne stwierdzenie i wyrażenie żalu :P nikogo nie obrażałam... Mam prawo, stwierdzić, że autor nie zrozumiał filmu, jeśli pisze taki komentarz, jaki napisał...
A ty znów rzucasz oczywistościami, które wszyscy znają... :/ A jeśli uważasz, że wszyscy ludzie są jednakowi to życzę powodzenia ... przykro mi, ale tak nie jest

pixi222

Rzucam oczywistościami, które oczywistościami dla każdego niestety tutaj nie są.
Nie uważam, że ludzie są jednakowi i podkreśliłam, że gusta są odmienne jak i opinie na każdy temat, jednakże uważam, że własne poglądy można wyrażać w sposób kulturalny, który nikogo nie uraża. Nie sądzę aby to było aż tak trudne.

ocenił(a) film na 8
pixi222

Są różne gusty, a ty nie masz prawa oczerniać ludzi za to, że nie podobają im się filmy, które to akurat się spodobały. Może Jego babcia woli bardziej "wyraziste" filmy.

montezuma_wielki

nikogo nie oczerniłam jakbyś nie zauważył ;P sprawdź lepiej definicję obrażania...

ocenił(a) film na 8
pixi222

"żal mi was", "to już się niemożna wkurzyć, ze ludzi są głupi i nie rozumieją dobrych filmów "
UP, co to jest, jak nie oczernianie?

montezuma_wielki

nie :P pierwsze wyraża rozpacz wobec niezrozumienia filmu przez autora postu, a drugie dotyczy ogółu ludzi

ocenił(a) film na 8
pixi222

Ok. użyłem złego słowa, ale to nie zmienia faktu, że ich krytykujesz za ich opinię na temat filmu, co jest naprawdę niefajne

montezuma_wielki

lepiej krytykować za opinię niż ad personam :P jak się czyta TAKIE opinie to aż trudno nie skrytykować... wydawało mi się, ze ten film jest prosty w wyrazie, a tu i tak ludzie piszą o "rozjeżdżaniu karaluchów i układaniu wież"

ocenił(a) film na 8
pixi222

Są różne gusty, mnie się b. podobał ten film, ale babcia może go źle zrozumiała, albo to po prostu nie film dla niej

ocenił(a) film na 5
wikitoriwikens

Zgadzam się z wikitoriwikens. Mi film też do gustu nie przypadł, choć w pełni zrozumiałam, co producenci chcieli nam przekazać. Dla mnie bajka była po prostu nudna, choć Wall.E był ślicznym robocikiem, lepszym niż Eva.

ocenił(a) film na 5
ZonerX3000

mi się rownież srednio bajka podobala moja ocena 5/10 troche nudne i malo słow hehe ale generalnie watek miloscny i ogólne przeslanie jest dobre

ocenił(a) film na 10
daanieeel

ahaha. xD rozjebał mnie ten komentarz. xD kocham ludzi pseudomądrych i pseudorozumiejących film.

ocenił(a) film na 9
fabcos

widzę dyskusja na wysokim poziomie się toczy. obrażanie i mądrowanie. powodzenia

ocenił(a) film na 5
fabcos

Ciesze się bardzo z Twojego szcześćia :)

ocenił(a) film na 3
daanieeel

Nawzajem.A tak w ogóle to babcia mnie wyciągnęła do kina i kazała z siostrą iść i nei chciała nas puścić.Ale tak naprawdę to zrozumiałem ten film ale t Łoliiiiiiiiiiii????????????? Mnie rozbraja.Ale jak rozjechał tego karalucha to było awesome .Z samego filmu mogę wyciągnąć 3 za tych latających grubasów.

ocenił(a) film na 10
ZonerX3000

Nie wiem czy współczuć Tobie Twojej babci, czy Twojej babci głupoty.

ocenił(a) film na 9
sandy97

już się wyżyliście na tym bidnym chłoposzku?

ocenił(a) film na 8
ZonerX3000

Twoja babcia sklęła Wally'ego? A to zła kobieta!

ocenił(a) film na 9
Bodzepor

Dajcie już spokój tej babci. No cóż ,nie oczekujcie ,że każdy zrozumie taką animację ,a zwłaszcza ktoś kto trzydzieści lat wstecz nie widział nic w czarno-białym pudle oprócz ''Bolka & Lolka''. Czasy się zmieniają. Gorzej z tokiem myślenia :)
pozdrawiam

ZonerX3000

Moim zdaniem ten film był po prostu uroczy. :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones