PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 754
oceny
7,6 10 1 299754
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

To taka odskocznia od wszechobecnego kiczu. Prawda, po pierwszym kwadransie chciałam wyłączyć, ale dobrze, że tego nie zrobiłam. Rozkręcało się długo, ale czy każdy film musi być pełen akcji od samego początku? Na reszcie się nie zawiodłam. Dobra animacja, przesłanie też niczego sobie. Zasyfianie planety i tak już się odbywa, więc za jakiś czas będziemy tonąć w śmieciach. Sam początek przypominał mi trochę "Idiokrację", gdzie świat przyszłości, pełen durnych ludzi, zasypany jest śmieciami. Nawet te brudne miasto wyglądało jak sceneria z owego filmu. A co do animacji: trzeba mieć do niej cierpliwość, niejeden dzieciak przełączyłby na inną bajkę. Ale jeśli ktoś lubi animacje i science-fiction, zadowoli się tym. Osobiście polecam.

ocenił(a) film na 10
rusofil

A ja po pierwszym kwadransie pokochałam tą bajke....

ocenił(a) film na 9
CatBlack

Ano gusta są różne, jednych długie początki nudzą, innych nie, ale na drugi raz muszę uwazać - już kilka filmów wyłączyłam niesłusznie ze względu na długie początki.

ocenił(a) film na 9
CatBlack

Popieram, początek lubię najbardziej

CatBlack

Ja też. Rozbroiła mnie i zauroczyła :)

użytkownik usunięty
CatBlack

Tak, początek jest słodziutki, kiedy poznajemy WALL.Ego i oglądamy jego zabawy z biustonoszem, gaśnicą, itp.

rusofil

spoko baja ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones