PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 340
ocen
7,6 10 1 299340
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Mam dwadzieścia parę lat :) Jest to najlepsza bajka jaką widziałem, klimatyczna a przede wszystkim z wielkim przekazem dla widzów w każdym wieku. Wydaje mi się że zarówno dzieci jak i dorośli :) są w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Miłość i szacunek dla przyrody i naszej planety.... a czasami niestety o tym zapominamy.

ocenił(a) film na 9
tomaszwalowski

popieram! Moja uwagę zwróciła niewielka ilość dialogów (szczególnie w pierwszej części filmu). Jak niewiele słów potrzeba by przekazać istotną treść.. często o tym zapominamy. Rewelacyjny pomysł na film. Oby było takich więcej. :)

ocenił(a) film na 10
tomaszwalowski

Wall.e mnie zachwycił, czego po nim zupełnie się nie spodziewałam. To numer jeden na mojej liście filmów animowanych.

ocenił(a) film na 8
tomaszwalowski

Bajka jest przepiękna, ma piękną treść i super klimat, chociaż z tym ostatnim to tak nie do końca. Od momentu kiedy historia zaczęła się dziać na statku bajeczka straciła swój urok i wspaniały klimat. Nie wiem czy zabrakło konsekwencji czy pomysłu jednak troszkę się zawiodłem gdy po BARDZO realistycznej animacji, dopracowanej w każdym szczególe zobaczyłem "plastusiowe" postacie... Zapewne zrobiono to dla dzieci, jednak powinna być tu jakaś konsekwencja - albo od początku do końca realistyczna animacja, albo od początku do końca "dziecinna"...

ocenił(a) film na 8
Gojira

*wiem, że to nie bajka jednak zwyczajowo odnoszę się tak do animacji (wiem, że nie jest to poprawna forma)

ocenił(a) film na 10
Gojira

po obejrzeniu filmu mam jak najbardziej pozytywne wrażenia.
Wall.E to naprawdę wartościowa animacja dla każdego.
Ilość dialogów nie jest wielka, ale przekaz jest jak najbardziej prawidłowy.
Nigdy jeszcze nie oglądałam filmu tak wspaniałego jak Wall.E ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones