PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Jeszcze nie ogladalem tak dobrej mangi jak to. Oby wiecej takich.

ocenił(a) film na 10
bfilm

Manga ._.

Zapoznaj się z jej definicją.

ocenił(a) film na 10
Warwick_fw

rusza akcja "nie karm trolla", a ty co ?

Warwick_fw

No Manga. Kreskówki w TV.

ocenił(a) film na 10
bfilm

Manga to japoński komiks.

Mlodzik91

Ta komiks... A Songa albo Pokemony to na kiosku z komiksami oglądałeś czy na telewizorze?

ocenił(a) film na 10
bfilm

W kiosku i W telewizji, tak jest poprawnie.
Dragonball i Pokemony to już anime, czyli japońska animacja. Przykro mi, gdy ktoś się wymądrza, a nie zna podstawowych definicji.

Mlodzik91

dobra, może i tak. ale manga to manga wiec sie juz tak nie wymadrzajcie. pingwiny, walle, pokemony i inne to kreskowki w tv czyli mangi. mogą być też w kinie. w komiksie kiedys mialem spidermana. Ale czy to manga? raczej to komiks ale same madrale tu sa wiec nie ma co sie klocic.

ocenił(a) film na 10
bfilm

Chłopie, czy ty masz jakiś problem. Manga, ma swoją ścisłą definicję i nie jest to dowolna kreskówka, dowolny film animowany, a tylko i wyłącznie japoński komiks.
Nie pokażesz przecież na szklankę i powiesz "kurczak".

Spójrz sobie, jeśli nie wierzysz, albo nie rozumiesz:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Manga

Mlodzik91

no tak, to jest jakas stronka z wikipedii. Wiadomo, ze zamek to zamek do drzwi jak i zamek z krolem i ksiezniczka. tak samo manga to kreskowka w tv jak i te glupty co mi wyslalem ktorych nie czytam nawet. pozdro 600

ocenił(a) film na 10
bfilm

Jesteś takim ignorantem czy tylko udajesz?

Warwick_fw

Ignoruje to mnie twoja wypowiedz. od razu do wyzwisk i bicia sie biora. jak na marszu wczoraj policja hehe.

Mlodzik91

Manga to chińskie bajki.

użytkownik usunięty
23kulpamens

Japońskie z pedofilią.

23kulpamens

Anime to bajki, mangi to komiksy

Corn1408

W sumie Mangi to bardzie utwory literackie. A Anime filmy animowane, GITS'a bym bajką nie nazwał.

ocenił(a) film na 10
bfilm

Ludzie, rozluźnijcie pośladki. Ktoś się w czymś pomyli i od razu wszyscy naskakują. Ale wytłumaczyć to nikt nie potrafi.
Bfilm, wiesz co to manga? Myślę, że chyba nie i śpieszę z wyjaśnieniem. Otóż manga to japoński KOMIKS a nie KRESKÓWKA. Manga się nie rusza, występuje na papierze. Oglądałeś Wall.e-go na papierze? Ja nie miałam okazji. Jeśli mówimy o kreskówce, to nie nazywamy jej mangą, a już prędzej ANIME. Ale anime to japońska kreskówka, a Wall.e to AMERYKAŃSKI FILM ANIMOWANY. A to już różnica.

Rozumiesz?

arimei

Naskakują? Tłumaczą, a on dalej swoje trollingi :)

arimei

co za różnica. Bajka to bajka. Manga czy tam kreskówka jak wolisz. niech ci bedzie.

bfilm

To chyba jeszcze nie czytałeś Pulp Fiction.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones