PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

"WALL-E" to najpiękniejsza opowieść o miłości, jaką kiedykolwiek oglądałam! Nawet "Titanic" przy tym wysiada!
Poza tym, daje do myślenia. Oto, co może stać się z Ziemią, jeśli jej nie uszanujemy.

ocenił(a) film na 10
AimeeSi

Bardzo mnie też ujął sam początek. Pokazanie wszystkiego nie wypowiadając ani jednego słowa! Majstersztyk!

ocenił(a) film na 10
AimeeSi

Ha, dokładnie tak! Cholernie się cieszę, iż nie tylko ja byłam w stanie dostrzec ów geniusz prostoty przekazu, połączony z oszałamiającym wręcz dialogowym minimalizmem. Uwielbiam! 10/10 ;-)

ocenił(a) film na 9
AimeeSi

Dla niektórych ta bajka wydaje się nudna, dlaczego? myslę, że ludzie przyzwyczaili się do dialogów w stylu Shrek, Auta itp. A mnie ujął jak juz wspomniano minimalizm dialogów. Uczucia przekazywane spojrzeniem, jeżeli tak mozna powiedzieć w odniesieniu do robotów, zaloty robota do robota troszkę nieporadne, jednakże ujmujące i zabawne. Dawno żadna bajka mi się tak nie podobała. No i te grubasy w kosmosie "nie wiedziałem, że mamy basen" i wyczyn kapitana - stawianie pierwszych kroków:0:) rewelka, polecam

ocenił(a) film na 10
AimeeSi

zgadzam sie rewelacyjny film, zwlaszcza postac malego robocika. wspaniala rozrywka :)

zuza99_filmweb

Niesamowity wzruszający, zapadający w pamięć, oryginalny film .
10/10 i dodaje do ulubionych, obejrzałem go po raz 2 z siostrą i łezkę się kręciła w oku.
Świetny obraz który trzeba zobaczyć.

użytkownik usunięty
AimeeSi

Prawdę mówiąc w d... mam to co się może stać z ziemią za tysiąc lat, ale sam wątek miłosny jest przedstawiony genialnie. Wszystko jest perfect, do kiedy akcja ma miejsce na ziemi, potem, w kosmosie... za dużo akcji, za mało innych, głębszych emocji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones