PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 745
ocen
7,6 10 1 299745
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Łatwo, lekko i przyjemnie. Tyle można powiedzieć po tym filmie. Historia dość ciekawa, chociaż moim zdaniem trochę niedopracowana. Jedynie co mogę powiedzieć to dla ludzi, którzy znają trochę angielski, możecie zrezygnować z dubbingu, jedynie końcówka filmu to więcej tekstów 10-15 min. Nie wiem czy dubbing trochę zepsuje otoczkę, bo w oryginale postacie prezentowały się dość oryginalnie. A może to tylko moja subiektywna ocena dubbingów polskich, za którymi nie przepadam :)
+ za oryginalny pomysł
- za niektóre przeciągające się sceny i można było postarać się bardziej rozwinąć historię

WhosThat

O, już widziałeś ten filmik? No proszę:) Ja czekam do 18 i juz sie nie moge doczekac. :)

ocenił(a) film na 10
WhosThat

wiesz sam gatunek(gatunek:Animacja,Familijny,Sci-Fi) na to wskazuje że będzie to fajna bajeczka także dla najmłodszych. moim zdaniem wykazali się na 5+ :) jeśli oczekujesz jakiegoś filmu akcji, kryminału czy horroru..zajrzyj do innych kategorii:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones