PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 520
ocen
7,6 10 1 299520
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Podobne tytuły

ocenił(a) film na 10

Szukam bajek pełnych miłości i wzruszających podobnie jak ta.
Nie miałem bogatego dzieciństwa więc jedyne co mi przychodzi na myśl a było by podobnie
piękną bajką to Król Lew. Może ktoś coś zaproponować?

ocenił(a) film na 10
skuti

3/4 produkcji Pixara taka jest. Poza tym jeszcze niektóre produkcje DreamWorksu (szczególnie "Jak wytresować smoka" i "Kung fu panda 2").

ocenił(a) film na 9
skuti

Zdecydowanie, 'Jak wytresować smoka' jest pięknym filmem. Poza tym polecam chyba wszystkie ze studia Ghibli, nazywanego japońskim Disneyem.
Były też filmy takie jak 'Stalowy gigant', którego pamiętam jeszcze z dzieciństwa, 'Droga do Eldorado', 'Atlantyda', a także dość nowy, bo z 2011 roku, 'Obraz'. Polecam też gorąco krótkometrażową, genialną animację współtworzoną w łódzkim Semaforze: 'Piotruś i wilk'.

ocenił(a) film na 8
skuti

Ostatnio dobra była zambezia, Ralph Demolka i Toy story 3. Oczywiście jak wytresować smoka również. od 12 lipca będę Minionki rozrabiają - liczę na kupę śmiechu i wzruszeń (1 część taka była). Ciekawa jest jeszcze animacja Tajemnice Zielonego Królestwa. Wszędzie można się pośmiać i posmutać chwilami.

skuti

9 blizej mi do Wally

ocenił(a) film na 9
skuti

"W głowie się nie mieści" jest świetne i oczywiście jedynka i jeszcze lepsza dwójka "Jak wytresować smoka" 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones