PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Szukam filmu...

ocenił(a) film na 8

Poszukuję filmu, który widziałem dawno temu. Główną rolę również odgrywał w nim robot (był
bodajże koloru biało-czerwonego).

Ten robot trafił do pewnej rodziny i bardzo spodobał się dzieciom, ale po pewnym czasie zaczął
się buntować i atakować mieszkańców; z tego co pamiętam, to strzelał czymś w rodzaju piłek
od
baseballa. Niestety film widziałem tylko raz, dlatego nie kojarzę za bardzo fabuły:-(

Czy ktoś wie jaki to film?

Z góry dziękuję za pomoc:-)

ocenił(a) film na 10
Magic492

Jedyne co przychodzi mi do głowy to to: http://www.filmweb.pl/film/Cz%C5%82owiek+przysz%C5%82o%C5%9Bci-1999-4172

ocenił(a) film na 8
MorningMe

Niestety to nie ten film:-(
Z tego co kojarzę tamten robot również poruszał się na gąsienicach... albo na kółkach.

Niestety pamiętam tylko zarys fabuły i głównie wygląd samego robota:-(

Magic492

Magic492, Twój opis, a zwłaszcza strzelanie piłeczkami, pasuje do filmu Evolver z 1995 - http://www.filmweb.pl/film/Evolver-1995-140763

ocenił(a) film na 8
SonnymaggoT

Tak, tak i jeszcze raz tak! To ten film:-) już jak przeczytałem tytuł, to byłem pewien, że to film, którego szukam:-)

Bardzo Ci dziękuję:-)

Magic492

Miłego sensu zatem! :)

SonnymaggoT

*seansu - przepraszam za błąd

ocenił(a) film na 8
SonnymaggoT

Ehh... Teraz chyba będzie najtrudniej, bo nigdzie nie mogę znaleźć tego filmu... niestety :-(

Magic492

Proponuję poszukać filmu w bazie serwisu z popularnym gryzoniem w nazwie, gwarantuję że się znajdzie :)

ocenił(a) film na 8
SonnymaggoT

Jest :-) Gryzoń rządzi :-) To chyba jedyne miejsce w internecie gdzie znajduje się ten film. Fakt, że po angielsku, ale to mi nie przeszkadza :-)

Magic492

Cieszę się, że poszukiwania zakończyły się sukcesem. Tak się składa, że piszę pracę w tematyce sztucznej inteligencji, więc ostatnio częściej niż zazwyczaj oglądam filmy z robotami w jednej z pierwszoplanowych ról :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones