PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Takie 6/10

ocenił(a) film na 6

ciekawa animacja...chociarz czasami nudnawa...napewno nie dla najmłodszych...z drugiej strony nie objawia jakiś nowych prawd...można obejrzeć ale nie trzeba...dla mnie to takie 6/10

dr_hab_marek

dokładnie,tylko spodziewałem się czegoś lepszego. 4\10.

ocenił(a) film na 10
dr_hab_marek

jak dla mnie to bomba 10/10 super bajka :D

ocenił(a) film na 10
qlimaxqdance

jak dla mnie cuuuudo główne postaci powtarzają łącznie może z 10 słów a przekaz jest tak ogromny! moim zdaniem morał jest nie tylko ekologiczny... można sie troche oświecić jeżeli chodzi o kontakty międzyludzkie (no tu "międzyrobocie" powiedzmy) ;)

ocenił(a) film na 4
dr_hab_marek

jak dla mnie nie ma się czym podniecać. nie wiem co w tej bajce ma wzruszać, ale nie o to chodzi, po prostu bajki teraz są beznadziejne. ten cały wall.e bez porównania z Królem Lwem czy Mulan.

ocenił(a) film na 9
lamalaeducacion

Co Ty gadasz, przecież to zupełnie inny rodzaj bajki, inny schemat :) biorąc pod uwagę te, które wymieniłaś. Moim zdaniem bajka cudowna, mądra, wzruszająca.
pzdr. ;)

ocenił(a) film na 4
karolina_jakubowska123

jasne, wiem, ale mi się po prostu nie spodobało, a taka prawda, że bajki nie są już takie piękne jak kiedyś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones