PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 754
oceny
7,6 10 1 299754
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Prawdopodobnie zaraz zostanę zjechana za to, że nie dostrzegam piękna w miłości dwojga robotów... chwila, robotów? Od kiedy roboty mają uczucia? Ale dobra, mniejsza, tu już się czepiam.

Animacja naprawdę aż cieszy oko, muzyka świetnie dobrana, nawet dubbing wyszedł bardzo w porządku, ale film zwyczajnie nudzi.
Niby film familijny jednak uważam, że fabuła może być ciekawa najwyżej dla jedenastoletniego dziecka.

Najbardziej, jak dla mnie, rzucają się w oczy ludzie: każdy otyły, wszyscy wyglądają tak samo, nikt nie umie wykonać najłatwiejszej czynności.
Jeśli tak ma wyglądać rzeczywistość za X lat to nie chcę tego dożyć.
A najbardziej martwi to, że wszystko zmierza w tym kierunku (wystarczy spojrzeć na te wszystkie dzieciaki, które wolą posiedzieć przed komputerem zamiast wyjść na zewnątrz i zagrać w piłkę czy na nastolatków: najnowszy iPhone, pies ze snapa, dziubek do zdjęcia, dziury na kolanach w spodniach, superstary - must have, ale przecież i tak "nie jestem taka jak wszystkie").
Więc ogólnie fajnie, że pojawił się dla dzieci film z morałem a nie tylko jakaś bezmózga animacja, jednak, jak wcześniej wspominałam, film, w moim odczuciu, dla osób starszych jest zwyczajnie nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones