PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

W niektórych

ocenił(a) film na 10

momentach ten WALL-E wyglądał tak fajnie że aż mi się płakać chciało. Wzruszający film. I fajnie mówił to EVA, to mnie najbardziej wzruszało. A wy?

ocenił(a) film na 10
magnevox

mi się najbardziej podobał początek jak WALL-E jest jeszcze sam na Ziemi(pomijając tego robaczka) albo jak sobie podśpiewywał melodyjkę z tego filmu!!!!! fantastyczne.

ocenił(a) film na 10
wolvi24

Właśnie dla mnie też początek był bardzo dobry. W ogóle film bardzo ładnie wyważony: Najpierw trochę ciszy, takiej nostalgii, a następnie trochę akcji. Jak dla mnie superdzieło.

ocenił(a) film na 10
magnevox

Ja dwa razy plakalam na filmie...
Wszystko bylo tak pieknie pokazane! Az wstyd na bajce plakac :P
Ale naprawde, tak mnie wciagnelo ze reagowalam jak male dziecko :)

ocenił(a) film na 10
magnevox

Nie będę odstawał od reszty xD
Rewelacyjna animacja.

Shrek i podobne bajki są ok, ale tu przynajmniej mamy do czynienia z poważnym przesłaniem dla świata. To nie jest głupia bajka dla dzieci ale naprawdę świetnie zrealizowany obraz. Pixar nie stawia na głupią historyjkę, ale na przemyślaną opowieść o tym, że ludzie idąc z postępem cywilizacji coraz bardziej odcinają się od naturalnego świata w którym powstaliśmy i żyjemy.

Jeśli ktoś oczekuje lekkiego i zabawnego widowiska w stylu produkcji Dreamworks to się zawiedzie. Owszem, jest tu bardzo wzruszająca i czasem zabawna opowieść o przyjaźni, ale ten obraz to coś więcej niż tylko historia dwóch maszyn.

Polecam gorąco.

ocenił(a) film na 10
fujimo

To jest nieprzegadana doskonałość.
Wiedziałam,że ten film jest dobry,ale nie spodziewałam się że będę na nim płakać.
Idealny dowód że dobry film animowany nie musi miec śmiesznych tekstów i głupawej historyjki w tle. Tu mamy doczynienia z czymś naprawdę doskonałym. Muzyką, efektami i oczywiście całą historią. Walle mówi tylko jedno słowo "Eva", ale za pomocą tego jednego imienia potrafi pokazać całe swoje uczucia.

Kolejny poruszony problem w tej bajce to ludzkość. Ziemia zostaje zaśmiecona, nasz dom zaczyna wyglądać fatalnie, brudno, smutno...a ludzie co robią? Leżą, idą z biegiem czasu, mechaniki, elektroniki, nie zwracając uwagi na to jak wiele tracą i jak umykają im te najpiękniejsze, proste sprawy (np. taniec :) ).

Film jest cudowny 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones