PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 766
ocen
7,6 10 1 299766
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

WALL-E

ocenił(a) film na 10

MAM 28 LAT W MOJA KOLEKCJA OPIEWA NA 3000 TYŚ FILMÓW I JUŻ DAWNO ŻADEN NIE ZROBIŁ NA MNIE TAKIEGO WRAŻENIA JAK WALL-E TRZEBA MIEĆ MINIMALNE POJĘCIE O CO CHODZI W TYM FILMIE A DOPIERO PÓŹNIEJ GO OCENIAĆ!
OPOWIEŚĆ SAMA W SOBIE JEST NIESAMOWITA A BRAK DIALOGÓW SPROWADZA NAS NA TROSZKE INNY POZIOM MYŚLENIA I OBSERWACJI DALTEGO TO NIE JEST FILM DLA POKEMONÓW, KTÓRZY OCZEKUJĄ EPOKI LODOWCOWEJ LUB RYBEK Z FERJANY !!!

- TYLE!

evolution_inc

to jest twój 4 temat na temat Wall-E'go. Styl (CAPS) przerażający. Są już odpowiednie tematy...
Wystarczy ;)

Borkowicz

W dodatku posty raczej bełkotliwe aniżeli wnoszące coś do tematu. Nie widac zupełnie tych 28 lat ;-). W dodatku podziiam Cię za ilość obejrzanych filmów 3000 tysiące to chyba w milardach się liczy jakoś.

ocenił(a) film na 10
Baphomet

3 tys to nie jest tak dużo ;) wiec nie ma sie co zachywacac;) a film jest wypas ;')

WODNY

Nie załapałeś ironii. Piszesz albo 3 tysiące albo 3000 i wszystko. Ten z kolei zrobił kapitalny miks i napisał 3000 tysiące - jak to policzyć? Właśnie chodziło mi o miliardy.

Baphomet

Jak już to to są 3 miliony a nie miliardy ale fakt koleś namieszał xD

Matt_888

3 miliony filmów luknoł, niezły koleś ;] Stary spróbuj z pamięci dodać pare do bazy filwebu bo tu tyle nie ma. Na marginesie patrzcie to http://www.filmweb.pl/topic/867761/wall-e.html 28 lat to może twoja matka ma. Pokojowo i bez urazy oczywiscie

ocenił(a) film na 10
Baphomet

Proszę, proszę idiotów też tu nie brak, dziękuję za "podziianie" Panie super idealny nie doładowany kastaniecie :P Miłego Dnia i pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones