PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 754
oceny
7,6 10 1 299754
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E
ocenił(a) film na 8
emmesey

Piękny film. W dodatku z przesłaniem: do czego może doprowadzić cywilizacja. Jednakże mam wątpliwości czy ci kosmiczni ludzie odbudują Ziemię.

qqryqu

Dużo zależy od tego kto jaki klimaty woli :) , mnie np romansidła , filmy i miłości raczej zawsze odpychały mocno . Zawsze wolałem horrory i science fiction np. Predatory , Alieny , terminatory. Film pewnie może się podobać jak ktoś lubi spokojne klimaty. Trochę mnie dziwi że film ma taką wysoka ocenę. Dla mnie o wiele już lepsza bajka to król lew 1 albo piękna i bestia. A odchodząc od tematyki bajkowej i potworów z kosmosu to o wiele lepszy jest choćby "piękny umysł" albo " Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Tak poza tym zakochany robot ? serio ? nie wiem jakie kiedyś będą roboty ale kochać to na pewno się nie nauczą , zawsze będą blaszakami które tylko będą robić to co ludzie im zaprogramują . tutaj zakochane roboty w zaćmieniu zakochane wampiry i nastolatki co jeszcze wymyślą , zakochane mumie/wilkołaki :P . oczywiście nie napisałem tego żeby się kłócić tylko wyrazić własną opinie . Są filmy lepsze tak samo jak i bajki .

ocenił(a) film na 8
Ravencrest

W bajkach mogą być nawet zakochane roboty, to nie musi byc oparte na faktach. A ja lubię Wall-E, nawet mam nad łóżkiem plakat z filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones