PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 745
ocen
7,6 10 1 299745
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Chyba już wyrosłem z tego rodzaju animacji, poprzednia, którą widziałem, "Ratatuj" też mnie nie zachwyciła. Brakuje w niej tej duszy, którą miały wcześniejsze obrazy ze studia Disney&Pixar ("Auta" miały jeszcze to COŚ). Zupełnie nie kupiłem motywu, kiedy EWA chwyta Wall-E'go za łapkę i od po chwili odzyskuje pamięć... Chociaż muszę przyznać, że początkowe sekwencje i przygody z EWĄ przed odlotem na stację kosmiczną były fajnie przedstawione... 7/10 ode mnie za dobrą animację.

ocenił(a) film na 9
Keodred

oj ta scena była ukłonem dla młodej publiczności moim zdaniem normalnie nie powinno tak dobrze sie się skończyć ale jednak to była animacja, gdyby taką historię można było nakręcić tradycyjnym sposobem to i owszem... ale i tak wrażenie wielkie na mnie wywarło jednak Wb bije na głowe

ocenił(a) film na 7
Keodred

Chyba też jestem już za stary. To fajny film. Efektowny, ładny. Ale nie za bardzo mnie poruszył. Czegoś zabrakło... Może za bardzo techniczny, "zimny"? Może wyrosłem już z robocików? A może po prostu trochę za dużo było tu rzeczy naciąganych? Jakoś trudno mi się było wczuć w akcję, szczególnie w końcówce filmu.
Na razie daję 8 za wykonanie i w sumie ciekawy pomysł.
A kiedyś może dam Walliemu jeszcze szansę i może też powiem, że to rewelacja albo arcydzieło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones