PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

co lepsze? oryginał czy polski dubbing? oglądałam tą bajkę tylko w oryginale-mistrzostwo-i nie mogę sobie wyobrazić jak można w równie dobry sposób "wetknąć" tam polskie dialogi czy odtworzyć przezabawne (i jakże rozczulające) dźwięki wydawane przez głównych bohaterów. Jeśli ktoś miał szansę porównania to bardzo proszę o opinię

ocenił(a) film na 10

Wg mnie polska wersja stoi na bardzo wysokim poziomie, "głosy" robotów jak WALL.E, EVE, czy Auto bardzo ładnie podłożone i zbliżone do oryginalnych. Także Cezary Żak w roli kapitana wypada dość dobrze. Same linie dialogowe przetłumaczone bez zarzutów, ale to już chyba standard w dubbingu wysokonakładowych animacji. Należy też podkreślić taką staranność jak przetłumaczenie na polski napisów z filmu, jak np nagłówki w gazetach czy komunikaty na ekranach! Jedyne co może irytować to dubbing prezesa BnL, jak zawsze w przypadku dubbingowania rzeczywistych aktorów (wystarczy spojrzeć na reklamy proszków do prania :)). Ale całościowo polska wersja jest naprawdę solidna i dopracowana.

ocenił(a) film na 10
Siup

Ogólnie polski dubbing stoi na wysokim poziomie, choby w takiej "misji kleopatrze"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones