PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

...jakoby film przypominal "Obcego", "Odyseje", "Star Wars". Mi podczas ogladania filmu kojarzyl sie tylko z Idiokracja i niczym wiecej. Dopiero po senasie skojarzylem "Krotkie spiecie" Ale Obcy, Gwiezdne Wojny, Odyseja? Pytam sie w ktorym miejscu ? Uwazam, ze jest to film oryginalny.

Co do samego filmu to pozytywne zaskoczenie, historia dla malych jak i duzych, kazdy znajdzie cos dla siebie. I uwazam, za nielada wyczyn zrobic mozna powiedziec film bez dialogow, ktory jest dobry. Chyba najlepsza animacja jaka widzialem. Podobalo mi sie 10/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

A Ty się znasz na kinematografii? Masz coś do użytkowników bez awatara? Człowieku.. Ty usuń konto, bo Twoje słowa NIC nie wnoszą.

rocky_balboa_4

Myślisz, że skoro masz avatara to wykazujesz się jakąś szczególną inteligencją?? O boże, co za kretynizm, zresztą na standardowym poziomie twoich wypowiedzi... I to chyba właśnie ty nie masz pojęcia o filmach i powinieneś usunąć konto, skoro taki film jak WALL.E uważasz za głupi - po prostu go nie rozumiesz, bo to nie jest film dla ciemniaków takich jak ty...
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale taki pusty idiota jak ty chyba tego nigdy nie zrozumie...

ocenił(a) film na 10
Zetnakatel

Jak na mój gust (i ostrzegam przed spoilerami w całym poście):
"2001: Odyseja kosmiczna" - walka człowieka z komputerem dowodzącym, który też ma czerwone oczko, nawet motyw muzyczny w finałowej walce zostaje wykorzystany;
"Gwiezdne wojny" - dużo małych, zabawnych robocików, co może się kojarzyć z różnorodnością kulturową świata filmów Lucasa, jak i bezpośrednio z R2-D2 i C3PO.
W kwestii "Obcego" nie mam pojęcia. :)

Mi także ten film skojarzył się głównie z "Idiokracją" (te góry odpadów i ci leniwi ludzie).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

Uspokój się. Mam takie oceny, jakie mi pasują. I nie jestem koneserem filmów. Oglądam rzadko, ale o tym, co obejrzę lubię dyskutować. A nick jest prostym skrótem i nic Ci do niego.

LXR

Niezle sie usmialem z postow rockego trolla i dziecka neo.. proponuje zostawic komputer i isc zmienic pieluche bo pewnie sie zmoczyles wyslijac sie tym aby napisac posta, ktory mnie obrazi.. a wyszlo calkiem na odwort..napisz cos jeszcze, bo bym sie posmial jeszcze.

ocenił(a) film na 10
Zetnakatel

Ja dodam tylko, że nie trzeba Rocky'ego obrażać, wystarczy przeczytać to, co pisze. Już może czuć się upokorzony. Ale zaczyna być denerwujące, że praktycznie w każdym temacie znajdzie się osoba, która pisze nie wiadomo po co i dlaczego. Irytuje mnie to.. Chyba drastycznie ogranicze liczbe obserwowanych forów.

ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

Wypowiadasz się jakbyś miał tych punktów nie wiadomo ile.

ocenił(a) film na 10
jjgad

Rocky




rocky_balboa_4

Rocky Balboa też jest wyjątkowo oryginalne... Tak nazwałam swojego menela na menelgame.

Khaosth

No to krotko bylo, juz az tak nie ma cos sie wpatrywac, bo takie wstawki mozna sie doszukac w kazdym filmie, o kazdym filmie :)
Gwiezdne.. to mnie jakos sie nie kojarzylo :)
No z Obcym ja tez nie mam pojecia ,a to jeden z moim ulubionych filmow.

ocenił(a) film na 1
Zetnakatel

Jak da się zauważyć użytkownik o nicku Zetnakatel jest dzieckiem neo. Gdyż nie potrafi robić polskich znaków (ł,ę,ą,ż,ź itp).A komputer dostał na komunie.Zapewne kupiony w pobliskiej biedronce.

ocenił(a) film na 1
rocky_balboa_4

LXR nie udawaj się za mądrale nawet nie masz 1 punktu czyli jesteś kompletnym zerem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
rocky_balboa_4

Wielki Brat patrzy...

speiderman

I co kapustą mam Cię

ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

A zatem dostał komputer na kim, na czym, na komunie (od słowa komuna), czy też na co, na komunię (od słowa komunia)?... ;)
Dziecko Neo?

ocenił(a) film na 1
Khaosth

Chłopie nie bądź taki bułkę przez bibułkę ą ę i te sprawy co nie.

ocenił(a) film na 1
rocky_balboa_4

Ja osobiście jestem człowiek spokojny ale do czasu. Gdy widzę że taka chała jest w top 100 to aż mnie kuje w boku bo widzę ze takie coś pnie się w górę.

spiderman (Konfi Konfi) widzę też że masz problemy ze sobą ( mówi nam o tym twój awatar)

ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

Dobry film nie musi mieć wartkiej akcji. Nie podoba Ci się - nie oglądaj i nie psuj innym dyskusji.

Jak masz jakieś problemy, to znalazłem w google stronkę dla Ciebie:
http://terapia4you.pl/konsultacje.php
<a href=http://terapia4you.pl/konsultacje.php>Dla Ciebie</a>

ocenił(a) film na 1
LXR

Przeproś mnie albo Cie zgłoszę parówo.

ocenił(a) film na 5
Zetnakatel

Słyszałam o tym filmie wcześniej, wybierałam się nawet do kina ale jakoś tak wyszło że się nie wybrałam. Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami tego filmu wypożyczyłam go będąc prawie pewna iż jest to produkcja wręcz genialna. Niestety już po 45 miałam ochotę po prostu wyłączyć film. Nawet nie chodzi mi o ilość dialogów (choć wolę trochę więcej kwestii mówionych) ale ogólnie o fabułę. Fakt dużo do myślenia daje obraz ludzi w kosmosie, ale gdyby tak wyciąć pierwsze 45 min filmu i oglądać drugą jego część to niewiele się straci. Wręcz można powiedzieć że większość dzieje się pod koniec a z początku to wiało nudą. Ja temu filmowi daję 3/10 bo nie oczarował mnie. Chociaż wielki szacunek dla pixar za grafikę bo jest naprawdę niezwykła...

ocenił(a) film na 1
Amee_

Ludzie nie wiecie o się stało kolega spotkał starego LXR i podesłał mi link do filmik http://www.youtube.com/watch?v=T1jvvkvTFXk&feature=related

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones