PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 799
ocen
7,6 10 1 299799
8,6 40
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

sukces

ocenił(a) film na 1

Wreszcie ta słaba produkcja opuściła top100.

ocenił(a) film na 8
rocky_balboa_4

to nie jest slaba produkcja

ocenił(a) film na 1
speedcube

Cicho tam. Ty tam się nie znasz.

rocky_balboa_4

kiedy czytam dyskusję na filmweb.pl przeraża mnie poziom dyskusji czyli np teskty w stylu "Cicho tam. Ty tam się nie znasz."
pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
paulina_zapasek

O odezwał się wielki filozof! PZDR.

ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

Wow. Po prostu dech w piersiach mi zaparło. Ten troll wciąż tu jest :D Stary, ile to już lat tu siedzisz? Tobie się naprawdę musi nudzić. Znajdź sobie dziewczynę chłopie :)

ocenił(a) film na 1
Wertyp

Proszę proszę i znów się spotykamy dziwny człowieku o bezsensownym nicku wertyp.A poza tym osoba która ocenia taki filmy jak Gekijyouban hagane no renkinjutsushi - Shanbara wo iku mono
na bardzo dobry nie może brać udziału w poważnej dyskusji.

ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

Pomijając uwielbiany przeze mnie motyw "zajrzę facetowi w ulubione, na pewno będzie się do czego przylepić.
Tak się złapałem za głowę przez moment - czy mi się coś pomyliło? Sam zajrzałem i patrzę - przytoczony przez ciebie przykład, czyli kinówka Fullmetal Alchemista, dostała ode mnie 3/10, więc pozostaje mi tylko polecić wizytę u okulisty.
A tak poza tym, to naprawdę polecam pomyślenie o tej dziewczynie. Jak nieśmiały jesteś, to skorzystaj z jakiegoś serwisu matrymonialnego. Nawet ci ułatwię sprawę, masz tu ogłoszenie:
"Moje hobby to siedzenie przez lata na forum filmu który mi się nie podobał i piszczenie z niezadowolenia jak mała dziewczynka. Szukam kogoś z podobnymi zainteresowaniami"
Cheers!

ocenił(a) film na 1
Wertyp

LOL Patrzcie go jaki bezczelny zmienił ocenę na 3 i udaje głupiego.Na dodatek zmienia temat.

ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

Tu zalecam kolejną wizytę u okulisty: Jak już zaglądasz komuś w profil, to się przyjrzyj - przy wystawianych ocenach są daty. W tym przypadku: 9 sierpnia. Zajrzyj w kalendarz. Poza tym w przeciwieństwie do niektórych, wystawiam oceny na podstawie tego, co naprawde myślę o filmie/osobie, a nie żeby coś komuś udowodnić. A już na pewno nie tobie.
Dobra, teraz będzie szybko, bo chociaż mógłbym się pastwić nad twoją osobą jeszcze przez wiele, wiele godzin, mam lepsze rzeczy do roboty:
- nie, nie zmieniam tematu. Kontynuuję to co pisałem w swoim pierwszym poście, i odpowiadam na twoją nędzną namiastkę posta.
A, co się będę. Nudne to się już robi. Jest takie słynne powiedzenie, żeby nie kłócić się z debilem w internecie, bo sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Tak więc pozostaje mi tylko życzyć ci, żebyś oderwał się kiedyś w końcu od komputera, wrócił do rzeczywistości i może złapał jeszcze trochę życia. Być może jest dla ciebie jeszcze jakaś nadzieja. W przeciwnym razie, będzie to bardzo smutna historia. Idealna do "Trudnych spraw".
Zdrówka życzę - masz tu buziaka, żebyś mógł teraz powyzywać mnie od pedałów :*

ocenił(a) film na 1
Wertyp

Ty myślisz że ja się boje twojego groźnego awatara.Ubierze jeden z drugim szmatę na twarz i wielki kozak.

ocenił(a) film na 10
rocky_balboa_4

Wiesz, tak się złożyło, że akurat mam dzisiaj urodziny. I twój komentarz był dla mnie świetnym prezentem - Dawno się tak nie uśmiałem :) Dzięki!

ocenił(a) film na 9
rocky_balboa_4

o razy komentarz "Cicho tam. Ty tam się nie znasz." dowodzi Twojej inteligencji. a animacja jest świetna :) widać za dużo krwawych bijatyk się naoglądało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones