PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

trochę dołujące

ocenił(a) film na 6

że taki robocik, mały, zerdzewiały znalazł miłość swojego życia, a ja nie mogę :(

ocenił(a) film na 8
artufcb

Jakie to smutne...

Pozdrawiam,
Człowiek w szczęśliwym związku

Mangel

A tobie jakąś chorą przyjemność sprawia kopanie leżącego? Pewnie "2 połówka" też taka patologia, bo inaczej nawet minimalnie wartościowa osoba prędzej niż później będzie uciekać od ciebie gdzie pieprz rośnie, bo nikt nie jest aż tak ślepy. A żeby być szczęśliwym trzeba mieć uczucia. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
uwieziona

Uno, "ironia", "sarkazm" - sprawdź w słowniku. :-)
Duo, patologią można nazwać obrażanie nieznanej i nieobecnej w dyskusji osoby, vide to co robisz Ty. Mogę wiedzieć jakim prawem wyrażasz się w taki sposób o mojej dziewczynie? Tego to nawet emocjami tłumaczyć nie można, bo przecież mój żart nie był skierowany do Ciebie.

ocenił(a) film na 9
artufcb

A ile ty właściwie masz lat? Jak mniej niż 30, to nic straconego. Jak więcej to masz problem

ocenił(a) film na 6
moooras

haha, nie bierzcie tego tak na poważnie

moooras

W twoim powiecie ludzie po 30 zamieniają się w drzewa?Nie rozumiem twojej odpowiedzi.

ocenił(a) film na 9
llama77

Chodziło mi o to, że w późniejszym etapie życia może się przydać wsparcie drugiej osoby, a póki jest się młodym i zdrowym, można szaleć w pojedynkę i nic się nie stanie

moooras

uwielbiam odpowiedz IIama77 :D

ocenił(a) film na 8
moooras

Czyli jak się jest po 30, to już się jest starym, schorowanym i potrzeba opieki innej osoby, bo jak się szaleje w pojedynkę to można pogubić różne części ciała i nie będzie miał kto pomóc zbierać?

ocenił(a) film na 8
moooras

Ooooooooo, sam wielki Moooras we własnej osobie wyraził opinię.

ocenił(a) film na 7
llama77

hahahahahahha mistrz/mistrzyni:D

ocenił(a) film na 10
llama77

10/10

ocenił(a) film na 9
moooras

No patrz... a Wall-E znalazł miłość i po setkach lat samotności ;)

artufcb

Wiesz, to bardzo smutne co powiedziałeś. Żeby Cię pocieszyć podam przepis na kanapkę z masłem:
-Chleb
-Masło
Trzeba rozsmarować i smaczego.

ocenił(a) film na 10
Karolexification

Cieszymy się, że czytujesz mistrzów.

Nen89

Ależ to drobiazg :)

ocenił(a) film na 10
Karolexification

dawno mnie tak nie rozbawił żaden komentarz :)

Karolexification

Nie polecam tego przepisu na kanapkę, strasznie ciężko rozsmarować kromkę na maśle

FirstWar

No to musisz pod odpowiednim kontem 90 stopni nastawić nóż na chlebie i wsmarować odpowiednią proporcjonalną do zapotrzebowań codziennego spożycia przez dorosłego, a następnie zważyć czy masło waży więcej od chleba. Życzę smacznego smarowania kromki.

Karolexification

Suchar, wody. Słyszałam już to wcześniej. Nie jesteś oryginalny. Nuda.

JustFurious

Bardzo mi przykro że musiałaś to przeczytać. Na pewno Twoje oczy musiały wiele przecierpieć zerkając umyślnie akurat na mój post od tak po prostu zaczynając z wielką perfekcją odczytywać sylabicznie słowa jakie wypływały ze stuknięć mojej klawiatury, o wielmożna pani!

Karolexification

Wybaczam. Jakże mogłabym nie być łaskawa wybaczyć po takich przeprosinach. Jeszcze tylko ucałuj rączki. Czyste, gwarantuję. Oczywiście przy założeniu, że dezynfekujesz usta.

JustFurious

Me usta dezynfekcji przechodzą codziennie, więc o czystość bać się nie musisz. Dzięki Ci za przyjęcie przeprosin, to bardzo honorowe i szlachetne z Twojej strony.

Karolexification

Tak miło się zrobiło. Aż serduszko Ci wyślę, bo chyba się zakochałam <3.

JustFurious

Ależ proszę nie przesadzać, od goryczy do słodyczy, że tak to ujmę poetycko. To w końcu portal poświęcony filmom a nie przesyłaniem uczuć. Ale rozumiem każde emocje i popieram, jest to jedna z czystoludzkich oznak człowieczeństwa. :)

Karolexification

Czyli jestem człowiekiem. Me serce się (nie)raduje, gdyż pierwszy raz ktoś uraczył mnie tą sentencją.

JustFurious

Nie chcę mi się w to wierzyć, ale cóż, nie mogę podważać ani kwestionować Twych słów. Obyśmy odnaleźli w końcu ludzi którzy częściej będą nam przypominać o sentencjach podnoszących na duchu.

JustFurious

Jak kto woli. Uważam że stały kontakt z ludźmi, którzy dodają nam otuchy do życia i nie szepczą za naszymi plecami jest bardzo potrzebny. Bez tego nie można by dalej funkcjonować.

Karolexification

W porządku.

ocenił(a) film na 9
Karolexification

Generalnie dość ciężko rozsmarować kromkę na maśle, a opakowanie po nim wchodzi między zęby, ale ogólnie całkiem smaczne.

bunnylune

Grunt to wiedzieć jak przygotować potrawę, a wszelkie nieudogodnienia wynikają z naszego błędu. Powodem może być źle nastawiony kąt czy zbyt płaski nóż.

ocenił(a) film na 7
Karolexification

O dzięki za ten przepis,ja nie wiedziałem że masło trzeba rozsmarować i ja nie rozsmarowywałem

dominik9051

Większość ludzi nie otwiera pudełka z masłem tylko smaruje od razu, także to też taki drobiażdżyk.

artufcb

rozejrzyj się, w najbliższym otoczeniu znajdź niespokrewnioną z tobą, nieśmiałą kobietę, której nie cieknie z oka, nie ma garba i nie sepleni, powtórz sobie w duchu, że to na pewno ta jedyna a potem spróbuj poderwać. Może po bliższym poznaniu okaże się, że kryje w sobie więcej niż początkowo się zdawało i to właśnie ta jedyna;)? Jeśli okaże się, że to jednak niewypał, zaleca się próbować do skutku;p.

salammbo90

Czad... To te z garbem, sepleniące nie mają szans? Wybitnie!!! Rada godna polecenia - (śmiech)

martulka1987

Mają, mają, ale stanowczo mniejsze... możesz mnie nazwać żeńską szowinistyczną świnią jeśli chcesz, ale to prawda;).

ocenił(a) film na 9
salammbo90

Wiesz z autopsji czy jak? :D

bunnylune

Mhmmmm... Któż to wie? Być może po drugiej stronie polski, przed tym monitorem ślęczy stary, ponury, troll, garbaty i jednooki? A może jednak nie...

ocenił(a) film na 7
salammbo90

Pierdu pierdu pierdu pierdu.Ja nie mogę,nienawidzę słuchać tych pierdół.Na cholerę komuś jakać baba przy du*pie za przeproszeniem?

dominik9051

Twoja wypowiedź wyraźnie wskazuje na twój niedojrzały wiek. Jak to, po co komuś jakaś baba przy du*pie? Otóż na ten przykład dla seksu. Wierz mi, że randka z prawą ręką nawet się do tego, co można zrobić we dwoje, nie umywa. Poza tym korzystniej jest razem rozliczać PITy.

ocenił(a) film na 7
artufcb

Może spróbujesz obejrzeć z jakąś znajomą (niezbyt brzydką) WALL-E na DVD ja tak zarwałem jedną niestety na kilka dni tylko ;-) ale warto było. Babki rusza ten film

ocenił(a) film na 10
kkk_70

Haha :D

artufcb

Nic się nie dołuj, to tylko fikcja. W prawdziwym życiu, Wall.e dostałby manto :)

ocenił(a) film na 9
artufcb

Musisz jeszcze troche poczekać-on czekał 700 lat;)

ocenił(a) film na 8
artufcb

Kocham cały ten temat :D

ocenił(a) film na 6
buszasz

haha, nie wiedziałem, że taki głupi wpis wywoła taką burzliwą dyskusję :)

artufcb

Zauważ pewną prawidłowość na forum FW. Im głupszy temat, tym dyskusja jest bardziej rozwijana. Często schodzi z tematu, ale to szczegół. Jeżeli ktoś lubi zainteresowanie, to wystarczy napisać bzdurę i masz. Oczywiście, czasami można tak niechcący :)

artufcb

Zostań złomiarzem, zasadź roślinkę w kubku po jogurcie, a Twoje szanse gwałtownie wzrosną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones