PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399328}
7,6 299 529
ocen
7,6 10 1 299529
8,6 39
ocen krytyków
WALL·E
powrót do forum filmu WALL·E

Jest taki fajny stary film o robociku zwanym JOHNY 5" (film nosi tytuł "krótkie spięcie"). Moim zdaniem PIXAR wzorował sie na nim :)

Zgadzam się:) hehe powiedziałbym nawet, że na pierwszy rzut oka są identyczne, jak sie z daleka patrzy:)

alig8

Dokladnie, widac skad autorzy czerpali inspiracje :)

Nikko

jak w kinie widziałem takiego tekturowego robota to myślałem że to remake tego filmu :)

ocenił(a) film na 9
Odrzutowiec

hehe jak ostatnio tu o jahnym 5 mi przypomnieliscie to obejzałem sobie krótkie spięcie 2:D( jedynki nie mam :() kozaczek film z dzieciństwa:)

Moim zdaniem Wall-E jest skrzyzowaniem "Johny'ego 5" i "E.T." (spojrzcie na proporcje ciala, uklad glowy i jej ksztalt"). Co nie zmienia faktu, ze jest... "przesympatyczny"! ;)
Pozdrawiam!
eMGieBe

ocenił(a) film na 8

taaaa wypisz wymaluj johny 5 :) ..mogłby robić za jego młodszego robo-brata :)))

ocenił(a) film na 10

tak samo!!
zobaczyłam wczoraj tekturowego robota w kinie i pomyślałam o Krótkim Spięciu i próbowałam sobie przypomnieć jak tamten miał na imie, ale po chwili brat przypomniał mi, że Johny 5 :D

ocenił(a) film na 9
Goonies

Jeszcze pozwą twórców tego filmu za plagiat:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones