PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 898
ocen
4,2 10 1 12898
3,7 15
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

ORYGINALNY

ocenił(a) film na 7

Oryginalny - takie określenie jako pierwsze przyszło mi do głowy. Ale podobał mi się. Aktorstwo - mistrzostwo, część muzyczna (która - btw - zajmuje sporą część filmu) świetnie zaaranżowana. Film skojarzył mi się trochę z ,,Chemią", pewnie przez graficzne wstawki. Jedyny minus, to przedwczesne zakończenie - niby wiadomo, co się wydarzyło, jednak wiele wątków nie zostało dokończonych. Dzieło raczej dla ambitnego odbiorcy. Generalnie godne polecenia, miła odskocznia od fimów ,,na jedno kopyto", których jest wiele.

ocenił(a) film na 5
Hermiona_Granger

Czy ja wiem czy dla ambitnego odbiorcy? Na pewno jest kilka punktów wartych dostrzeżenia, ale nie sądzę "przeciętny widz" miał problem z udźwignięciem tego filmu. Pewne jest to, że ktoś kto jest mocno nastawiony na świetnie poprowadzoną fabułę może być zawiedziony. Tutaj mini-recenzja samego filmu, może kogoś zainteresuje: https://kulturalnik.wordpress.com/2016/04/24/uwielbiam-takie... - druga połowa wpisu ;). Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones