PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751665}
4,2 12 816
ocen
4,2 10 1 12816
3,7 13
ocen krytyków
WSZYSTKOGRA
powrót do forum filmu #WSZYSTKOGRA

SZMIRA

ocenił(a) film na 1

Nie wierzyłem komentarzom na tym serwisie, ale tym razem, w mojej ocenie, słownik wyrazów bliskoznacznych pod hasłami: zły, przeciętny, mizerny, fatalny, bublowaty, chałowaty, chałowy, denny, do bani, do chrzanu, do kitu, do luftu, do niczego, dziadowski, funta kłaków niewart, kiepskawy, kiepski, kijowy, kulawy, lichy, lipny, mało wart, marny, mierny, nędzny, nic nie wart, niedobry, nieklawy,powinien wskazywać jako synonim film Wszystkogra z 2016 r. Ci którzy nie wierzyli, niech obejrzą! Niech zobaczą! I niech ocenią! - to CUDO na własne oczy.

ZagleZygleZagle

Po takiej recenzji, nie idę, choć dziś miałam ochotę na coś polskiego :) Pójdę na "dzielnego koguta Mańka" :))) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
ZagleZygleZagle

Popieram. Film był beznadziejny. Chcialam wyjsc w połowie ale szkoda forsy mi bylo.... Nie polecam. Jak ktoś chce zobaczyć lepiej poczekać az poleci w TV...

ocenił(a) film na 8
ZagleZygleZagle

Poproszę o rozszerzenie swojej opinii.. Według mnie film był przyjemny i bardzo ładnie zaśpiewany, może nie do końca Państwo zrozumieli na czym polegają musicale?

ocenił(a) film na 4
mirkaaa_filmweb

Zaśpiewany przyzwoicie, ale nie bardzo ładnie. Niektóre piosenki ewidentnie wyszły, inne raczej nie powalają. Ale nie o piosenki tu chodzi chyba, a o całą resztę. Z naciskiem na scenariusz.

ocenił(a) film na 1
gadd

Bardzo popieram ten komentarz. Scenariusz to zmarnowane drzewo przerobione na papier. Miałam wątpliwą przyjemność bycia na "przedpremierze" i odniosłam wrażenie, że samemu aktorowi, który był tam obecny było wstyd, że musi tam siedzieć i się przyznawać do udziału w tym filmie.

ocenił(a) film na 3
demonhosanta

och, wkurzyłam się! miałam nadzieję (naprawdę!), że to może być fajny eksperyment, a tu klapa. Już sama nie wiem co położyło ten film - piosenki od czapy, drewniane wykony czy nuuuudy fabularne? Masakra. Oprócz kliku epizodów, błyskotliwych tekstów, których łapałam się jak tonący brzytwy, że może teraz k.... stanie się cud i film ruszy z kopyta, a tu nic. Czuję się oszukana i nadużyta! Nieee, no, z nadużyciem to przesadziłam :)

__B

Mnie ciekawi czy ktoś się w ogóle wybrał na tę produkcję. Zacznę od tego że uwielbiam musicale, obejrzałam już dużo produkcji z tego gatunku. Po obejrzeniu zwiastunu zastanawiam się nad gatunkiem filmu. Mówcie co chcecie ale to na pewno nie jest musical. Musical to gatunek w, którym muzyka odkrywa najważniejszą rolę i jest ona specjalnie napisana, tak by pasowała do fabuły filmu. A w tym filmie ponoć wątki są pourywane na dodatek śpiewają covery a nie orginalnie skomponowaną muzykę. Także od razu po zwiastunie widać, że to coś to beznadzieja.

ocenił(a) film na 2
mysia450

Musical może wykorzystywać wczesniej powstałę utwory np " Mamma mia!", którey nie był zły w mojej ocenie, może nie arcydzieło, ale nie było to złe. co do reszty się zgadzam, beznadzieja!

gadd

Fabuła zupełnie bez sensu, nic sie tam nie działo. Te piosenki i muzyka moim zdaniem troche uratowały ten film, bo gdyby ich tam nie było to moja ocena była by o wiele niższa....

ocenił(a) film na 1
ZagleZygleZagle

W dodatku totalna. Jeden z najgorszych polskich filmów, jakie mi było dane obejrzeć. Przestrzegam - nie popełniajcie tego samego błędu!

ocenił(a) film na 2
ZagleZygleZagle

Faktycznie aż zaskakujące, jak marny jest to film. Tam co chwilę coś tak z odbytu wyskakuje, co nie ma sensu, nie ma ładu, nie ma niczego i to jest w jakiś sposób przynajmniej wyrywające z letargu, ale z drugiej strony to jak spartolono covery, jak marno je wykonano to co chwila wkurza. Warszawa śpiewana w scenerii żadnej zupełnie przez kolorowe dziewczynki to istny oksymoron, tak samo jak Fabijański robiący na boisku wygłupy prawie tak złe jak postawa Legii za Vukovicia. O co on w ogóle był smutny? Nie wiadomo. No i po Brodce po prostu nie da się słuchać niniejszej wersji "Wszystko czego dziś chcę".

A fabularnie wątki typu - lata papierowy samolot i ludzie się na niego patrzą, lub porwałyśmy piłkarza, chcemy okupu, a on wstaje i sobie idzie i tyle z tego, nie mówiąc o tym, że żaden wątek się nie kończy, po prostu rzucają kostkami i idą na plażę. No nie, to nie ma sensu tam nic zupełnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones