Film

2010 1 godz. 29 min.
6,1 200
ocen
6,1 10 200
365
chce zobaczyć
{"id":"398441","linkUrl":"/film/Waking+Madison-2010-398441","alt":"Waking Madison","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/84/41/398441/7443692.2.jpg"}
Operatorka sex telefonu, Madison Walker (Sarah Roemer), cierpi na rozdwojenie jaźni -  chorobę, która może pomóc jej w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Operatorka sex telefonu, Madison Walker (Sarah Roemer), cierpi na rozdwojenie jaźni -  chorobę, która może pomóc jej w pracy, ale niszczy jej życie prywatne. Pragnąc zaznać odrobiny spokoju, zamyka się w swoim apartamencie, bez jedzenia oraz dostępu do żadnych bodźców zewnętrznych i rozpoczyna prowadzenie wideo pamiętnika. Tak zaczyna się jej 30-dniowe poszukiwanie zdrowego rozsądku, które, jeśli się nie powiedzie, zamierza zakończyć samobójstwem.

studio
Annapurna Productions / Fixed Point Films
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Waking Madison
inne tytuły
Mad World (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film kręcono w Nowym Orleanie (USA).
W filmie, Madison Walker zamyka się w swoim mieszkaniu na 30 dni bez pożywienia oraz kontaktu z innymi, aby spróbować wyleczyć się z rozszczepienia osobowości. Celem badań, scenarzystka/reżyserka Katherine Brooks uczyniła dokładnie to samo zanim napisała scenariusz.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wątpię w to by zamknęła się na 30 dni bez jedzenia Oo I nie miała pracy, to skąd się wzieła ta "operatorka sex telefonu"

  2
  • uzasadnienia oceny c.d.

   cyryl72 ocenił(a) film na 7

   Hmmm ... nie wiem jak ten film skomentować przyznam szczerze. Generalnie jestem na tak jednak drażni mnie pierwsze 15 minut. Po pierwsze dlatego,że nie wciąga widza w świat filmu - analizowałem a nie oglądałem. Po drugie dlatego, że niestety zdradza puentę. Poza tym wart obejrzenia.

   • błąd w obsadzie

    papusiak

    Alex gra Erin Rose Kelly, ona już znajduje się w bazie filmwebu jako Erin Kelly, grała w Loving Annabelle.