PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30391}

Walentynki

Valentine
2001
5,5 12 tys. ocen
5,5 10 1 12000
5,0 4 krytyków
Walentynki
powrót do forum filmu Walentynki

spoiler.......................................................
..........................................................wracajac do tego kto zabiał to nie wykluczałbym ze Dorothy działała razem z Adamem. W koncu oboje mieli trudno w dziecinstwie, a za ten wybryk Dorothy zwiazany z rzekomym gwałtem Adam odpłacił sie na koncu filmu gdzie zabił i zrzucił cala wina na nia a siebie oczyszczajac.

Dlaczego mysle ze Dorothy tez zabijała?

Scena u niej w domu kiedy to mowi swojemu chłopakowi zeby posszedł do piwnicy bo ogrzewanie padło. Koles zszedł ona juz była przebrana i go tam poszła zabic. Kto mogł wiedziec ze on akurat tam bedzie Tylko ona. Poza tym miała motyw bo dowiedziala sie ze jest on z nia tylko dla pieniedzy, co bardzo ja zabolało poniewaz przypominala sobie niepowodzenia z młodosci (kiedy to była gruba i nikt z nia nie chciał chodzic)
Po drugie kiedy czekała na swojego chlopaka (wiedziała ze i tak nie przyjdzie) mowiła do cate ze wszyscy mezczyzni to dupki oprocz Adama i powtórzyła to 3 krotnie chyba, z tego moze sie wydawac tez ze ona wiedziała kim on jest.