PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738455}
6,9 2 523
oceny
6,9 10 1 2523
War Room. Siła modlitwy
powrót do forum filmu War Room. Siła modlitwy

Polecam

ocenił(a) film na 8

Polecam. Dobry film. Dobra gra aktorów, spójna fabuła. Jako osoba wierząca mogę powiedzieć, że film uczy jak się modlić, jak się rozprawić z szatanem i powiedziec mu NIE, (Polecam Listy starego diabła do młodego), pokazuje że nie ma przypadków, jeśli sami nie potrafimy wyjść z trudnej sytuacji, zaufajmy Bogu, jak dziękować Bogu. Poza tym film dotyczy walki o rodzinę a każdy z nas ją ma. Spokojnego oglądania.

sisi80

Jak niby ,,mówisz szatanowi nie,, skoro NIE istnieje ? Któremu bogu mamy ufać ? istnieje około 5000 bogów wymyślonych z ludzkiego mózgu i nie wiem o którego ci chodzi, a jak już podasz to rozpisz dlaczego ten. Nie każdy ma rodzinę (każdy za ją MIAŁ)
nie którym zmarła, nie którzy uciekli itp itd.

ocenił(a) film na 9
Eskim0s

może to będzie dla ciebie szok, ale mam dwie nowiny:

- szatan istnieje - jest bytem osobowym - uosobieniem zła - upadłym aniołem i jego celem jest zniszczenie twojego życia i zaprowadzenie cię do piekła na wieki, zaprzepaszczenie ofiary Chrystusa, byś nie mógł skorzystać z Jego oferty Zbawienia i szczęścia wiecznego w raju... działa w tym celu 24 h i nigdy się nie męczy

- istnieje Bóg w Trójcy Jedyny i prawdziwy, istnieje jeden Pan panów i Król królów a jego imię brzmi JEZUS - to On jest Zbawicielem, Mesjaszem, Drogą, Prawdą i Życiem - jedyną drogą do Ojca, nie ma innego imienia przez Które mógłbyś osiągnąć Zbawienie i życie wieczne, jest to możliwe tylko w świętym imieniu JEZUS

nawróć się póki Pan daje ci czas, póki żyjesz tu na ziemi masz wybór, w końcu każdy z nas musi się opowiedzieć po jednej ze stron - Jezusa lub szatana.

obyś wybrał Jezusa i życie wieczne. Panu zależy na Tobie i nigdy nie przestanie czekać na Ciebie, zabiegać o Ciebie, kochać Ciebie, nawet jeśli Ty Go nie znasz i nie kochasz. taka jest MIŁOŚĆ JEZUSA. Jezus to Bóg Miłosierdzia.

Carin

Właśnie pokazałeś mi (i innym czytającym) że jesteś jednym z osób z ,,praniem mózgu,, :)
Wierzysz w coś co NIE ma dowodów, ani bardzo prawdopodobnych ,,teorii,, na temat twojego boga :)
Jest około 5000 bogów wymyślonych przez ludzi i żaden nie został udowodniony, skąd wierz że twój jest lepszy ?
W twojej wierze jest masa błędów np. maryja jest zawsze dziewicą i matką, a jak się ruchała ? jeśli NIE urodziła nikogo to NIE jest matką (matka to osoba która urodziła dziecko/dzieci) (a dziewica to osoba która NIE miała kontaktu seksualnego)
Kolejny błąd waszej chorej wiary, w biblii jest napisane że bóg dał ,,wolną wole,, czyli to My ludzie decydujemy o naszym i otoczeniu losie a nie bóg (czyli bóg nie zna jaki los wybierzemy, a więc NIE jest wszechmogący i nie jest bogiem) a jeśli bóg zna każdy los każdej osoby, to znaczy że to bóg decyduje kto jak co zrobi :) czyli to przez boga giną nie winne osoby, są gwałcone nie winne osoby itp itd.
Kolejny błąd, według was nie którzy ,,przeżyli,, śmierć i ujrzeli boga, problem w tym że w biblii jest napisane że nikt nie może zobaczyć boga bo umrze :) a i niby jak mogli by zobaczyć ,,boga,, jak osoby które przeżyły śmierć (kliniczną) to tak naprawdę byli w śnie a serce dawało jeden impuls na kilka minut, a żadna maszyna nie wykryje tego więc stwierdzany jest zgon, więc osoby wpadają w sen a nie w zaświaty :)
Dlaczego w krajach gdzie wiara jest na najwyższym poziomie (jest bardzo ważnym elementem życia) panuje chaos, morderstwa (w sporej ilości) gwałty itp. niż w krajach gdzie wiara prawie nie istnieje ? :)
Modlenie się nikomu nic nie dało, więc po co marnować czas ? a cuda nie istnieją, bo gdyby istniały to bóg maczał swoje ,,palce,, w świat któremu dał wolną wole :)
Kolejny błąd, według was duchy istnieją, dziwne, jakoś do dziś nikt tego nie udowodnił :) a i opętania też, tylko dziwne, bo osoby mające padaczkę (sam miałem i już nie mam) były podejrzane o opętanie :) a mi żadna modlitwa nic nie dała, tylko pewien lekarz który usunął mi guza w głowie :)
Według waszej wiary osoby homo, biseksualne nie powinny istnieć, tylko że aktualny papież jakoś temu się sprzeciwił, plus wytłumacz mi, co byś zrobił gdyby twoje dziecko okazało się homoseksualne ? (co zabijesz je ? wyleczysz je z tego ? PS: Orientacja to NIE choroba)
A teraz najlepsze, jak powstał bóg ? co, istnieje od zawsze ? ale to w jakimś świecie musiał by istnieć i ten świat też musiał jakoś powstać :)
Dlaczego bóg żadnemu człowiekowi nie powiedział o istnieniu dinozaurów dopóki ludzie nie odkryli ich szczątków ? bo bóg nigdy nie istniał :)
Dlaczego wierzycie że Adam i Ewa zapoczątkowali świat ? jak ich dzieci ruchały się z ,,rodzeństwem,, ? haha :)
Według ciebie zapewne ,,kosmici,, nie istnieją, a dowodów brak (tak jakby, tylko dziwne że Area51 jakoś wszystko na temat ufo za tajnia) a jesteśmy jedną z miliardów milionów planet i akurat TYLKO na tej było życie ? to jest absurdalnie niemożliwe :)

ocenił(a) film na 9
Eskim0s

niech Bóg ci wybaczy te bluźnierstwa i herezje, bo nie wiesz co czynisz.
biedny zagubiony duchowo człowieku na smyczy szatana.

filmweb to nie miejsce na lekcje teologii, więc nie zaczepiaj tu ludzi i nie zadawaj im pytań, które możesz zadać księdzu w konfesjonale, no ale tam nie pójdziesz, diabeł ci nie pozwoli, dlatego lepiej zatruwać ludzi anonimowo w internecie, wypisywać wszystko co "ślina na język przyniesie".

widzę, że jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, nic dziwnego, bez Boga w sercu, bez wiary, trudno być szczęśliwym, jest to wręcz niemożliwe.

odpowiem tylko na jedno bluźnierstwo, które tu wypisywałeś, bo bardzo mnie to dotknęło, jako że bardzo kocham Maryję, wyjaśniam więc:
Ona poczęła Syna Bożego za sprawą Ducha Świętego, Bóg rzekł (zaproponował przez Archanioła Gabriela), Maryja powiedziała "tak" i stało się, Bóg stał się człowiekiem, by nas zbawić od śmierci wiecznej. Jest Matką na sposób fizyczny i duchowy poprzez cud wcielenia Boga za sprawą Ducha Świętego.
Ale ty i tak tego nie pojmiesz, bo masz umysł zaślepiony przez szatana.

Dla Ducha Świętego nie ma nic niemożliwego, On jest Stworzycielem. Jeśli kwestionujesz macierzyństwo Maryi wobec Jezusa to obrażasz i znieważasz Ducha Świętego, a grzech przeciwko Duchowi Świętemu jest nieprzebaczalny!

nigdy więcej nie waż się ubliżać Bogu w Trójcy Jedynemu lub Matce Najświętszej!
radzę ci usunąć twój powyższy wpis, bo podam cię do sądu za obrazę uczuć religijnych! zgłosiłam go też do filmwebu do usunięcia.

twoje chamstwo i prostactwo oraz nienawiść do Boga i Matki Najświętszej świadczą kim jesteś, obrażanie ich publiczne, świadczą jak podłym jesteś człowiekiem :(

Eskim0s

Witam. Wiem że minął już rok, ale nie mogę patrzeć na to jak skończyła się ta konwersacja. Tezy postawione są z gory błędne. Jeśli chodzi o Marię to faktycznie była dziewicą gdy rodziła Jezusa, lecz w biblii nie.ma napisane że później była dziewicą, wręcz przeciwnie, szczególnie że miała męża ktory nie byłby zadowolony z tego że nie może zbliżyć się do zony choc ma pelne prawo. Jeśli chodzi o następną tezę to jest ona bardzo nie logiczna. Podam przykład. Załóżmy masz przyjaciela i znasz go bardzo dobrze więc wiesz jaką rzecz zrobi, np. Którą pracę wybierze lub co powie, czy w takim razie to ty mu kazales cos.zrobić/ powiedzieć czy wiedziales co.zrobi bo po prostu go dobrze znasz? Zresztą Bóg jest ponad czasowy więc jest w przeszłości, jest w teraźniejszości i jest w przyszłości. On juz wie co zrobisz zanim ty zdarzysz o tym pomyśleć.

emciar5

Jeśli bóg zna przyszłość to oznacza że nikt nie ma wolnej woli.
Czyli wszystko jest jakoś komuś przeznaczone i wtem więc, rodzice którzy są super mili i super dobroduszni, mają super dzieci jednak giną dzieci w wypadku samochodowym przez np. pijaka i co teraz ? jeśli bóg wiedział o tym to oznacza że jest chory, wredny i szkodliwym ,,kimś".

Jeśli bóg nie zna przyszłości, co ktoś zrobi, to oznacza że nie jest wszechwiedzący, a więc nie można go nazwać bogiem.

Jeśli bóg zna przyszłość ale nie wchodzi w interakcje tego świata i tylko go obserwuje, to czemu wiele populacji modli się skoro wiedzą że to nic nikomu nie da a jedynie zmarnuje czas i pogarsza reputacje ?

Gdzie istnieje bóg ? jeśli jest po za czasem to jednak musi się GDZIEŚ znajdować i te miejsce też musiało jakoś powstać, bo przecież bóg wszystko stworzył.
Jeśli jednak te miejsce istnieje równie z bogiem, to oznacza że bóg nie stworzył wszystkiego więc nie może być nazywany bogiem.
Jeśli on stworzył tą przestrzeń to gdzie istniał przed jej stworzeniem ? i
Napisałem logiczne argumenty dzięki którym nie może istnieć postać ,,bóg", owszem, możemy jedynie ,,uznawać" coś/kogoś za boga, np. człowiek który ma akwarium, plemię mrówek itp jest ich bogiem i ich świata, ktoś może stworzył naszą galaktykę, jednak ten ktoś/coś też musiał jakoś powstać i nabyć te umiejętności, a więc ktoś/coś stworzyło tego/to co stworzyło nas, jednak ta teoria mówi że światy są nieskończone.


Chrystus to NIBY postać historyczna, jednak o nim historyjki to w 95% ściemy lub po prostu przekręcone fakty.

Wszystko co napisałem jest logiczne, przez co potwierdzam że każda wiara w zmyślone postacie jest bezużyteczna.

Gdyby każdy miał wolną wolę to nikt nie zmuszał za dziecka zmuszać do wiary.
Najlepiej aby w podstawówce na początek poznawać każdą wiarę, aby pod koniec wybrać czy się chce w ogóle do jakiejś ,,dołączyć", przez to dzieci/młodzież nie mieli by pretensji religijnych do rodziców bo sami by wybrali czego chcą na temat wiar.


Ludzkość wymyśliła około 5000 bogów, do żadnego dowodu, argumentu ani logicznego wytłumaczenia/teorii, a więc każdy z bogów jest tak samo prawdziwy jak elfy,duchy,krasnale, czy smoki.

ocenił(a) film na 10
Eskim0s

Jesteś straszenie zagubiony a pomysl jesli się mylisz i BÓG istnieje co tracisz ja wierzę w Pana Jezusa i Boga Ojca oraz Ducha Swietego nie w Marie ufo czy inne bzdury. Przeczytaj Pismo Święte tam są wszystkie odpowiedzi

beciunia24

Pismo święte jest dla naiwnych.
Istota ,,bóg" jest sama w sobie sprzeczna do tego stopnia że nie może być bogiem.
Otóż postać bóg jest wszechmogący i wszechpotężny i tu jest problem, bo jeśli jest wszechmogący to potrafi wszystko stworzyć, coś czego nawet sam nie uniesie, jednak jeśli potrafi stworzyć coś czego nie umie unieść to jest wszechmogący ale nie wszechpotężny, więc nie może być bogiem, zaś jeśli cokolwiek stworzy i zawsze to podniesie to jest wszechpotężny ale nie wszechmogący, czyli obojętnie jak, nie może być bogiem.
Czyli jeszcze logiczniej, jeśli wierzysz w jakiegoś stwórce świata, to jednak nie jest on oficjalnie bogiem, bo nim się nie da być.
To ludzkość wymyśliła około 5000 bogów, do żadnego nie ma ani jednego dowodu, argumentu ani logicznego wyjaśnienia jego prawa bytu.
Jedynie co są to obalenia ich istnienia.

Eskim0s

Jesli chodzi o kraje gdzie wiara jest na najwyzszym poziomie i jest chaos to tez jest proste. Ludzie ktorzy się.nawracaja są podobni do Chrystusa, a Chrystus był tym kogo wyszydzano, kogo opluwano, dreczono itd. Wiec ludzie którzy chcą byc jak on takze są nieakceptowani. A teraz modlitwa... Az mi się przykro zrobiło. Modlitwa ma wielką moc. I myślisz się mówiąc że nikomu nic nie dała i jest stratą czasu. Codziennie doswiadczam tego że Bóg wysluchuje modlitw i odpowiada na nie. I mówiąc że nic nikomu nie dała grubo się mylisz. Patrząc na przykład na kościoły Hillsong, albo LIFE church, albo kościoły zielonoświątkowe, baptystyczne itp. jest tam tak wiele osób, które modlą się i ktorych modlitwy są wysluchane. Mam wrażenie 3 że wszystko co napisałeś jest na zasadzie nie wiem ale się wypowiem. Mogłabym obalic każdą tezę ale po prostu mi się nie chce. Szczerze zachęcam Cię do czytania biblii, do Poznawania Chrystusa, bo warto. Nawet jesli nie wierzysz, to warto wiedzieć w co się nie wierzy, a nie wypisywać różne dziwne rzeczy. Niech Ci Bóg błogosławi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones