PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707414}
5,0 3 250
ocen
5,0 10 1 3250
We Are Still Here
powrót do forum filmu We Are Still Here

Jak w temacie, no i ocena byłaby wyższa, gdyby nie pewne absurdalne sceny, średnio zrobione w sumie, przez co uleciał trochę klimat, który był wcześniej. Tyle krwi co potem było też nie było potrzebne, gdyby ten horror stawiał bardziej na klimat jak wcześniej, to byłby moim zdaniem dużo lepszy. Poza tym nieźle, gra aktorska dla mnie czasem jakby przejaskrawiona, ale nie jest źle, fabuła to niby nic nowego, ale dobrze i ciekawie się ogląda, film coś w sobie i tak ma, to choćby 6 mu daję. Można obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 6
monika220

Ja na przykład mam zastrzeżenia do sceny z rytuałem jak już Dagmar przejmuje kontrole nad Jacobem i mówią o bobbym to brzmi to jakby to on był wciągnięty do piwnicy razem ze swoja dziewczyna a nie Harry czyli jego kolega. No i jeszcze jak długo już to może trwać skoro te poświęcenia rodzin robią co 30 lat. A szeryf to już taki wyjadacz jakby nie wiadomo ile rodzin tam spalili, a ma 70-pare lat.

monika220

,,gdyby ten horror stawiał bardziej na klimat jak wcześniej, to byłby moim zdaniem dużo lepszy''
Raczej nie wiadomo o co twórcom tak do końca chodziło,bo początkowo wyglądało to na horror(sceny z elektrykiem i zabiciem młodych ) na poważnie,a później zrobiła się czarna komedia(podczas ataku mieszkanców miasta),bo było więcej scen groteskowych,niż straszących...
A gra aktorska i dialogi to dno kompletne...
Po prostu szkoda zmarnowania 76 minut na obejrzenie tej lipy...
Na mnie lepsze wrażenie w porównaniu do tej produkcji zostawił film o podobnym temacie FIND ME...

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

Polecam zapoznać się z twórczością Lucio Fulciego.

ocenił(a) film na 7
Blazernia

lepiej nie polecaj, będą zarzuty o brak logiki :D

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

wpis z cyklu: w dupie byłem, gówno wdziałem, ale i tak bede pieprzył głupoty. kolejny krytyk sztuki filmowej, który fachu uczył się przed swoim laptopem... wiesz że akurat do gry aktorskiej nie można się tu przyczepić? wiesz? a jesli chodzi o samą fabułę to właśnie za końcówkę podbiłem tu ocenę - gdyby nie zwrot akcji, mocny makabryczny finał to byl by to poprostu kolejny przyzwoity haunted movie. polecam (ale tylko tym co to wiedzą na co patrzą) house of the devil.

shooshew

Ty za to to jesteś zaje... ,,znafffcą''-COOTIES,gdzie fabuła i gra aktorska to śmiech na sali dajesz10,czyli ARCYDZIEŁO!!!!-buchachacha,a może litości...
Panie Mągraliński troluj sobie z kim innym.Amen

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

cooties to komedia, śmiech jest tu jak najbardziej adekwatny. znowu sie do tej "gry" przykleiłeś... co ty k@#$a wiesz o grze aktorskiej?? i tak dałem 10 - bo to jedna z najlepszych czarnych komedii zeszłego roku, zaraz obok "what we do in the shadows" czy "deathgasm" jak sie jest takim małostkowym i prostolinijnym jak ty to się pewnych rzeczy po prostu nie ogarnia. i z tym trollowaniem bym uważał na twoim miejscu - dałeś 1 filmowi bo Ci się gra aktorska nie podobala - biczplis! a Petera Jacksona znasz? martwce mózgu widział? w porownaniu do gr w martwice, tu cala obsada powina skonczyc z oscarami, a jednak sila martwicy byla taka ze Jacson zostal rezyserem jednego z najwiekszych projektow filowych, ogarni sie, wiecej oglady i wyobrazni i otwartosci. kto z nas jest trollem: ja? bo lubie ino i zawyzam ocene jak mi sie propozycja podoba? czy ty bo zanizasz oceny jak widze z reguly, a czasem bo "gra aktorska" slaba to wnet dajesz 1? Jak tak lubisz meskie kino - to moze zaczniesz tez pisac jak dorosly facet , he? poprzedni wpis to pisala rozemocjonowana 16ka.

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

http://horrorfreaknews.com/the-best-horror-movies-of-2015/1486

ocenił(a) film na 5
monika220

pierwsza polowa filmu calkiem klimatyczna (oczywiscie na pewne rzeczy trzeba przymknac oczy zeby sie dobrze bawic, po prostu zaakceptowac stylistyke kina rodem z lat 80tych), niestety w drugiej stezenie kwasnych akcji, glupawych dialogow i dretwego aktorstwa siega juz zenitu, przeciwko krwawym scenom nie mam akurat nic przeciwko gdyby nie fakt ze tez zostaly nieudolnie zrealizowane i zamiast straszyc nawet nie smiesza a zwyczajnie nudza)

ocenił(a) film na 5
monika220

Absurdem było, że Paul Sacchetti w jednej z nocnych scen budzi się w soczewkach kontaktowych, w dzień jeszcze nosi okulary. Taki szczegół ;) Ogólnie bez rewelacji ale można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones