PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652723}

We mgle

V tumane
6,2 1 744
oceny
6,2 10 1 1744
6,1 7
ocen krytyków
We mgle
powrót do forum filmu We mgle

Zimnioki

ocenił(a) film na 5

Witam, czy tylko mi ten film skojarzył się z okropnymi kawałami o Łotyszach, które krążąc, niby widmo, po internecie, wypłynęły niedawno w Polsce? Myślał że to zimniok, ale to tylko sine ciało towarzysza - dla niego trud skończony.

ocenił(a) film na 8
duraq

Mnie się raczej skojarzył ze świetnym filmem Prowierka na.dorogach, ale każdy ma własne skojarzenia.

ocenił(a) film na 5
aklekot

Dzięki za cynk, kiedyś obejrzę. Mam nadzieję, że nie włóczą się tylko po lesie ze zbolałymi minami, jak w tym filmie.

duraq

haha mnie też!!!! Film podobał mi się, bardzo dobrze rozbudowana fabuła, napięcie, gra aktorska i nawet kadry niektóre wręcz rewelacyjne...ALE! momentami też miałam Łotyszy w głowie i ich "kamienie zostaw ale ziemnioka zjedz".
"Łotysz patrzy na gwiazdę i mówi życzenie: "Niech ta gwiazdka będzie zimniokiem". Życzenie sie spełnia! Zimniok jest bardzo daleko."

ocenił(a) film na 5
checkolada

No no no, o gwiazdach się myśli, co? A może te gwiazdy to odległe kraje? Poinformujemy politbiuro w odpowiednim czasie, poinformujemy...

duraq

Nie ma odległych krajów, są tylko halucynacje z niedożywienia. I politbiuro. Takie życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones