PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537546}
4,7 56 498
ocen
4,7 10 1 56498
2,0 9
ocen krytyków
Weekend
powrót do forum filmu Weekend

Jest to dobra komedia, dużo zabawnych momentów o które chodzi w takich produkcjach a fabuła też
trzyma jakiś poziom, spokojnie można go oglądnąć więc ściśnijcie dupy bo to już nie te czasy
najlepszych polskich komedii typu "Chłopaki Nie Płaczą", "Killer" itd. Polecam wszystkich ludziom z
odrobiną dystansu do świata

DaroNH

Dokładnie, a ja Ci powiem szczerze, ze widziałem tutaj "powrót do korzeni" widać ludzie wychowują się chyba na komediach romantycznych "och Karol". Świetna komedia, zabawne teksty, brakuje takich filmów pokroju: "chłopaki nie płaczą, superprodukcja, poranek kojota i wiele innych.

ocenił(a) film na 7
Kane777_filmweb

najpierw obejrzałam, potem tu weszłam i byłam zaskoczona :o jak ten film może mieć tak niskie noty ?! jest fajnym odbiciem od wszystkich łzawych amerykańskich komedii (lub co gorsza polskich które chcą być jak amerykańskie ) , teksty nie są sentymentalne i łzawe i to mi się najbardziej podoba :) można oglądać i nie odczuwać nadmiaru słodyczy - fajna odskocznia :)

ocenił(a) film na 9
superYolanda

niektóre filmy to swego rodzaju fenomen i są mocno gnojone ocenami nieadekwatnymi. No albo mamy zrąbane gusty.. w każdym razie oglądałem 3 raz i nadal uważam, że ten film to 8-9 jak na polskie kino.

DaroNH

Jesli Killera wkładasz do jednej półki z Chłopaki nie płaczą to właściwie wszystko wyjasnia.

ocenił(a) film na 1
DaroNH

Jedyny zabawny moment, w tym filmie to kontrast miedzy ponurymi ludzmi stojacymi w deszczu, a plakatem z Markowska, ktora ma mine jakby zblizala sie do orgazmu. Poza tym nie widzialam tam ani jednej zabawnej sceny. Strasznie glupkowaty i denny film. A nie jestem filmowa snobka. Np. smieszy mnie powszechnie mieszany z blotem "Kac Wawa". Dalam mu szesc gwiazdek, bo dostarczyl mi szczerej rozrywki.
Film Pazury jest zenujaco niesmieszny i kompletnie nieciekawy. Odwrotnosc komedii, bo zamiast dostarczyc niewymuszonej rozrywki i poprawidz humor, psuje go. Zostawia niesmak. O tyle przykro mi to pisac, ze cenie Pazure jako aktora, a film zostal nakrecony w moim rodzinnym, ukochanym miescie.

ocenił(a) film na 4
DaroNH

Nic zabawnego w tym filmie nie ma

marcin_lendzion

Najwyraźniej niektórych śmieszą po prostu te pseudo-żarty o gejach. Nasz naród ma normalnie wykwintne poczucie humoru. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones