PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537546}
4,7 56 497
ocen
4,7 10 1 56497
2,0 9
ocen krytyków
Weekend
powrót do forum filmu Weekend

Najwiekszy minus filmu to dialogi sa beznadziejne.Mało smieszny a to jest komedia przynajmniej miała byc.Własciwie wszystko w filmie Pazury zawodzi oby juz nigdy wiecej nie bral sie za rezyserie.

ocenił(a) film na 6
sador1991

Pisze to osoba mająca "Stifmeistera" w awatarze! Twoje uwagi są bardzo cenne, pozdrawiam,

ocenił(a) film na 1
pawel_baloo

twój avatar jest bardziej ambitny trolu

ocenił(a) film na 5
matekdb

popatrz na swój buraku

Domis

przyczepcie się do mojego:)

ocenił(a) film na 5
karolaleina

jest zajebisty

Domis

lepiej bym tego nie ujęła:)

ocenił(a) film na 4
karolaleina

Elegancki:)

ocenił(a) film na 1
Domis

nie podobają Ci się moje nogi? ti brutaluu (tekst na poziomie Weekendu) ;) Ja się czepiam czepiaczy a Ty czego? nie obrażaj mnie, bo ja zacznę ciebie <- świadomie z małej litery

ocenił(a) film na 5
matekdb

a ja czepiaczy -czepiaczy sie czepiam Buraku <- świadomie z dużej litery

ocenił(a) film na 1
Domis

jaki film tacy fani...

ocenił(a) film na 5
matekdb

tutaj akurat nie pisze o filmie chłopczyku

ocenił(a) film na 1
Domis

chłopczyka być może jakiegoś tam masz ja nim nie jestem, na całe szczęście. skomentowałem twoją osobę i robię to ponownie. "jaki film tacy fani..."

ocenił(a) film na 5
matekdb

no raczej nie moja "jaki film tacy fani" to nie do mnie chłopczyku tylko do fanów, nigdzie nie pisałem ze jestem fanem...

ocenił(a) film na 1
Domis

bronisz honoru tego "dzieła" niczym Rejtan więc logicznym faktem jest nadanie Ci takiego miana dziewczynko

ocenił(a) film na 5
matekdb

raczej tutaj nie rozmawiamy o filmie wiec się zastanów co piszesz pało

ocenił(a) film na 1
Domis

tytuł to Wielkie rozczarowanie a treść pierwszgo postu to "Najwiekszy minus filmu to dialogi sa beznadziejne.Mało smieszny a to jest komedia przynajmniej miała byc.Własciwie wszystko w filmie Pazury zawodzi oby juz nigdy wiecej nie bral sie za rezyserie."

A może to tą Edytką jesteś? :)

ocenił(a) film na 1
Domis

a co do twojej próby zdyskredytowania mojego wieku przez chłopczykowanie, to powiem ci tylko, że w moich czasach nie oglądało się johnego bravo, tylko transformersy, żółwie ninja, czy różnorakie kreskówki na polonii 1..;)

ocenił(a) film na 5
matekdb

aha to skoro mam go w avatarze to oglądam tą bajkę... życzę powodzenia z takim tokiem myślenia :)

ocenił(a) film na 1
Domis

Film animowany bajki pisał min Krasicki :) powodzenia z taką wiedzą :)

ocenił(a) film na 5
matekdb

twoja mam mówiła chodź na bajkę czy chodź na film animowany :) nie czepiaj się słówek pałko

ocenił(a) film na 1
Domis

na kreskówkę mówiła trolu :)

ocenił(a) film na 5
matekdb

naprawdę a co to?

ocenił(a) film na 1
Domis

np. Wiki nie boli pajacu: "Film animowany – rodzaj filmu, który jest tworzony techniką zdjęć poklatkowych, rejestrujących na pojedynczych klatkach filmu kolejne fazy ruchu. Najczęściej są to fazy rysowane, stąd też film animowany określany jest zazwyczaj mianem filmu rysunkowego lub KRESKÓWKI." dobranoc

ocenił(a) film na 5
matekdb

już notuje

Domis

Masz długopis.

Swoją drogą, Johnny Bravo jest jedną z najlepszych kreskówek na Cartoon Network.

ocenił(a) film na 4
Madoq

Johnny Bravo jest OK

sador1991

sporo sie dowiedzialam na temat filmu
wielkie dzieki

sador1991

No wartościowa wymiana zdań, nie ma co.

ocenił(a) film na 1
pawel_baloo

Sorka, ale American Pie jest o wiele śmieszniejszą komedią od tego gniota. Weekend to film dla półgłówków.

ocenił(a) film na 4
Th0mas_2

American Pie nie moze sie rownac z tym kmiotem

ocenił(a) film na 4
Th0mas_2

Weekend jest słaby w dodatku Małaszyński momentami kopiuje mowę Lindy a przez większość filmu można się nudzić.

ocenił(a) film na 6
sador1991

To chyba jego pierwsza i ostatnia rezyserka

zegan333

O konwersacja na poziomie torentów.org :D

użytkownik usunięty
aronn

Mamy 2018 a nowych filmów Pazury ani widu ani słychu... ale mimo wszystko dałbym mu drugą szansę.

ocenił(a) film na 5
sador1991

Słabiutki

ocenił(a) film na 4
DoktorLejdo

Coś takiego....

ocenił(a) film na 5
sador1991

Film nie jest aż taki dobry. Ale myślałem że jeszcze bardziej mnie rozczaruje.

ocenił(a) film na 1
sador1991

do większości scen w tym filmie nadaje się tylko jeden komentarz -> -facepalm-

ocenił(a) film na 1
sador1991

Zgadzam sie z Toba calkowicie. U mnie to chyba pierwszy film, ktoremu dam tylko 1 gwiazdke. Ostatecznie 2, jak mi sie tylko FW przestanie wieszac. Kompletnie niesmieszna ,,komedia". Jeden z najgorszych filmow jakie w zuciu widzial. Az przykro bylo na to patrzec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones