PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459178}

Weronika postanawia umrzeć

Veronika Decides to Die
6,4 42 931
ocen
6,4 10 1 42931
3,5 2
oceny krytyków
Weronika postanawia umrzeć
powrót do forum filmu Weronika postanawia umrzeć

W filmie brakuje mi historii Edwarda. No i w ogóle nie podobał mi się sposób splotu tych
wydarzeń. Dla kogoś kto nie czytał film powinien być niezły. Jednak jak dla mnie jest
troszkę nudny i nie do końca można zrozumieć przekaz (według mnie jest trochę
uproszczony). Moja ocena to 7/10 bo podobał mi się dobór aktorów.

ocenił(a) film na 6

Mam podobne zdanie na ten temat. Film według mnie w ogóle nie oddaje "atmosfery" książki, która jest świetna. Film był nudny, a to co w książce było doskonałe w filmie zostało popsute. Kolejna nieudana adaptacja.

ocenił(a) film na 7
KarolinaW_filmaniak

A już myślałam że tylko ja mam takie zdanie o tym filmie:P Czytałam książkę i spodziewałam się czegoś o wiele lepszego po tym filmie. NIestety zawiodłam się i to bardzo. Nie dość że cała akcja przeniesiona do Nowego Jorku co juz w ogóle jest beznadziejne to dużo zostało pozmieniane i pominięte w filmie. Przez takie "drobiazgi" film w ogóle nie oddaje atmosfery książki. Ode mnie 7/10.

ocenił(a) film na 5
Meg91

Też mam negatywną opinię ze względu na pominięcie problemów bohaterów i skupienie się jedynie na emocjach Weroniki... W sumie to się wynudziłam, rozmawiałam podczas filmu, odrywałam wzrok od ekranu a to przy dobrych filmach jest dla mnie nie do pomyślenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones