plakat filmu Wersja Browninga

Wersja Browninga

The Browning Version
7,1 931
ocen
7,1 10 1 931
1 072
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":11588,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wersja+Browninga-1994-11588/tv","text":"W TV"}]}
Wersja Browninga

Ten film nie jest obecnie dostępny na platformach VOD.Akcja filmu rozgrywa się w ekskluzywnej szkole dla dobrze urodzonych chłopców. Andrew Crocker-Harris (Albert Finney) wykłada łacinę i grekę, ale na jego miejsce zaangażowano nauczyciela języków nowożytnych (Julian Sands) - taka jest potrzeba czasu. Nikt go zresztą nie żałuje - przez lata pracy zasłużył sobie na miano "Hitlera szkoły". AleAkcja filmu rozgrywa się w ekskluzywnej szkole dla dobrze urodzonych chłopców. Andrew Crocker-Harris (Albert Finney) wykłada łacinę i grekę, ale na jego miejsce zaangażowano nauczyciela języków nowożytnych (Julian Sands) - taka jest potrzeba czasu. Nikt go zresztą nie żałuje - przez lata pracy zasłużył sobie na miano "Hitlera szkoły". Ale odchodząc, Harris spotyka się z życzliwością ze strony jednego z uczniów (Joseph Beattie). Ta chwila zmienia jego podejście do życia. Ma dość udawania, zaczyna się zastanawiać nad tym, co w życiu ważne. Czuje, że przegrał życie. Ma jednak dość siły, żeby przyznać się do tego przed sobą.

Wersja Browninga zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.