PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740444}

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure
6,6 65 339
ocen
6,6 10 1 65339
4,5 4
oceny krytyków
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Śmierć Newta

ocenił(a) film na 7

Nie dość, że w filmie pożoga została przedstawiona w ogóle inny sposób to nawet śmierć Newta musieli popsuć. Pożoga to wirus, który roznosi się drogą kropelkową. Pierwsze 2 miesiące ludzie zachowują się normalnie. Następne mają zrywy gdzie stają się a gresywni ale trwają krótko. Kolejnie zaś pożoga co raz bardziej wnika do mózgu. Człowiek już nad sobą prawie nie kontroluje ale miewa kilku minutowe przebłyski gdzie zachowuje świadomość. A potem przekracza granicę. Ale nie jest aż takim zoombiakiem jak w filmie.

W książce Newt i Thomas się szamotają, ale Newt ma przebłysk prosi go błagalnym tonem o zabicie go jeśli kiedykolwiek był jego przyjacielem.opowiada mu dlaczego kuleje itp. Potem już tokiem myślenia poparzenia krzyczy by go zabił itp. Ale potem znów ma przebłysk przykłada pistolet z ręką Thomasa do swej głowy i prosi Tommiego by go zabił.a THOMAS strzela.jest to emocjonujące i wzruszające a w filmie jest to zrobione od Klumpa strony i spikolone koniec kropka.

arawis123

No super. Zrobiłeś spojlerowy wątek, ale odhaczyłeś, że jest spojlerowy więc jest wszystko w porządku. Z tym, że nie jest! Ja nie musiałem tu wchodzić aby zobaczyć tytuł tego wątku, a on sam w sobie jest spojlerem, bo jeśli nie oglądałem jeszcze filmu to zapewne nie wiem kto zginie, a tak się dowiedziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones