PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740444}

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure
6,6 65 165
ocen
6,6 10 1 65165
4,5 4
oceny krytyków
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Newt w książce...

ocenił(a) film na 8

Nie czytałam książek, dopiero zacznę, jak obejrzę 3 część filmu... Czytałam za to fragment śmierci Newta. Czy wyjaśniło się jego zachowanie podczas tej sceny czy było to wiadome, że zaczął świrować z powodu tego paskudztwa? Jedyny list jaki Thomas od niego dostał, to ten w którym miał go zabić? Newt w książce bardzo różni się od tego z filmu? Jak z Thomasem? Ciekawość.. :D Dalej nie mogę znieść że się go pozbyli i w książce i w filmie :/ przecież ludzie tak go lubią

ocenił(a) film na 8
Ettarie

I powie mi ktoś, dlaczego, chciał, żeby to Thomas go zabił?

ocenił(a) film na 8
Ettarie

Newt chciał żeby Thomas go zabił bo wiedział że zmienia się w potwora i będzie niebezpieczny a tego nie chciał bo mimo poparzenia jeszcze trochę kontaktował i pamiętał Thomasa jednak było coraz gorzej.

ocenił(a) film na 8
Martyna4filmweb

tyle to wiem

ocenił(a) film na 8
Ettarie

Nie zauważyłam, że pytasz, czemu akurat Thomas. Podejrzewam, że wtedy po prostu toczyli ze sobą walkę, a Thomas był jego najlepszym przyjacielem.

ocenił(a) film na 8
Martyna4filmweb

Nie Minho?

ocenił(a) film na 8
Ettarie

Z Minho się długo nie widział, bo zabrali go ludzie z DRESZCZU, o liście pożegnalnym do Minho też nic nie wiadomo, to Thomasowi powiedział, że jest poparzony, więc wydaje mi się, że jednak bardziej Thomas, ale to jest taka kwestia której sie nie dowiemy na 100% :)

ocenił(a) film na 8
Martyna4filmweb

dopiero kupiłam książki.... choć po filmie, mi się trochę odechciało czytać -.-

ocenił(a) film na 8
Ettarie

Ja nie czytałam i raczej nie przeczytam, bo nie lubię czytać już po obejrzeniu, ale dla mnie, dla kogoś kto nie czytał, filmy były bardzo dobre, a trzecia część wzruszyła niesamowicie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones