PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724371}

Więzień labiryntu: Próby ognia

Maze Runner: The Scorch Trials
6,5 130 399
ocen
6,5 10 1 130399
4,6 7
ocen krytyków
Więzień labiryntu: Próby ognia
powrót do forum filmu Więzień labiryntu: Próby ognia

Zwiastun

ocenił(a) film na 5

Po obejrzeniu trailera mam wrażenie, że twórcy nie zamierzają wzorować w dużej mierze filmu na podstawie książki. W pierwszej części, która była beznadziejną ekranizacją, natomiast fenomenalnym filmem i liczę, że druga część podtrzyma poprzeczkę!

Największą wadą jest Brenda! To taka świetna postać, a aktorka, która będzie odgrywać tą rolę, w ogóle do niej nie pasuje.Miała mieć długie ciemne włosy i być atrakcyjna, natomiast Rose nie jest szczególnie ładna. Mam nadzieję, że pomimo niepodobnego wyglądu dobrze wykreuje swoją postać.

użytkownik usunięty
theszymonfilipiak

Rosa jest ładna lecz w długich włosach w krótkich nie wygląda fajnie . ( moja opinia ) :-)

theszymonfilipiak

Rosa jest piękna! Też mi się nie podoba to, że w filmie będzie miała krótkie włosy, no ale trudno, bardziej mi zależy na tym, żeby jej postać miała charakterek, tak jak w książkach :)

ocenił(a) film na 10
nutria_00

Właśnie mnie także nie podoba się to że ona ma krótkie włosy, ale mam nadzieję że dobrze odegra rolę .

ocenił(a) film na 8
theszymonfilipiak

To zrób film, zatrudnij modelki do gry aktorskiej, takie, które wyglądają jak książkowi bohaterowie (??) i zobaczymy, jakie oceny zbierze. Chyba nikt nie rozumie zdania : Oparte na podstawie na książki.
Podstawy książki, kumacie? Podstawy, a nie kompletna ekranizacja książki. Jest ten sam motyw, ale bohaterowie mogą być inni, inaczej wyglądać, to już zamysł reżysera a do tego książka nic nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones