PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32169}

Więzy krwi

Bound by Honor
7,9 6 625
ocen
7,9 10 1 6625
Więzy krwi
powrót do forum filmu Więzy krwi

Czy moze ktos wie cos na ten temat???????????????????
Musze znalezc ta wersje-w necie na DVD, nie wazne.

Wszelskie sugestie mile widziane.

_maestro_x

Ja znalazlem DVDrip'a na monova.org :

http://www.monova.org/details/2247159/BLOOD%20IN%2C%20BLOOD%20OUT%20...%20BOUND% 20BY%20HONOR%20%28DIRECTOR%27S%20CUT%29%20%5BDVDR%09.html

ocenił(a) film na 10
zajencef

thanx
zaraz sprawdze
Na imdb wiele osob pisalo ze widzialo wersje 330-minutowa, wiec pomyslalem ze na necie napewno gdzies jest ale sam nic nie znalzelm.

Zobaczymy moze bedzie dalo sie sciagnac.

ocenił(a) film na 10
_maestro_x

CO TY MI TU SYNEK PODAJESZ ZA JAKIES LIPNE LINKI, CO???????????

TO ZWYKLA 3-GODZINNA WERSJA A NIE TAK JAK PROSILEM 5-GOIDZINNA.

TAK NA PRZYSZLOSC JAK COS PODAJESZ TO SAM LEPIEJ BYC TO SPRAWDZIL BO TAK NARARZASZ SIE JEDYNIE NA SMIESZNOSC.

ocenił(a) film na 10
_maestro_x

pOWTARZAM, CHODZI MI O WERSJE [[[5-GODZINNA]]].


KLASYCZNE WYDANIE 3-GODZINNE TO JUZ WIDZIALEM 8 RAZY.

ocenił(a) film na 8
_maestro_x

5 godzinna?? oo kurw...
3 godz.. o kuurw... i wez znajdz czas zeby go obejrzec... ale sprobuje na 3 czesci

ocenił(a) film na 8
SzySzeK_C_R_7

jednak korciło mnie strasznie i skonczylem go ogladac ;) powiem krótko: film świetny.

ocenił(a) film na 10
_maestro_x

Anyone ?????????????

ocenił(a) film na 9
_maestro_x

No one!!!!

ocenił(a) film na 9
adamwis25

Nie niestety jak gdzies czytałem miało byc wypuszczone 5 i 1/2 godziny ale jednak nakręcili tylko wersję director's cut 180 minut, bo original cut ma(330)

adamwis25

330 minutowa to może po prostu wersja puszczona w Polsacie z reklamami ;p

ocenił(a) film na 10
mkulsky

była gdzieś mowa o takim ale nigdy nie powstało, ja film ogladałem po raz pierwszy w 1998 w wersjii 3 godzinnej wwyporzyczony z lokalnej wypożyczalni pod tytułem "oko za oko" w tv kilka razy było i nie raz nawet nie wiedziałem że o ten film chodzi .

TheGoldi07

Tak, u mnie funkcjonował w wypożyczalni pod nazwą "Blood in Blood out", na wszystkich zagranicznych portalach również - Polacy spolszczyli nazwę i wprowadzili tym samym niezły chaos... A film bardzo dobry, polecam wielbicielom klimatów więziennych, La Eme i północnych gangów LA.

_maestro_x

Jedyna wersja reżyserska jaką znalazłem ma 190 minut.

Polacy spolszczyli nazwę i wprowadzili chaos?? Skąd Ty bierzesz takie newsy??:

"Originally titled "Blood In Blood Out", which is the motto of La Onda, the prison gang in the film. Before the film's release in Spring of 1993, the title and all posters were changed because Disney which produced the film under their Hollywood Pictures banner, felt that it would promote or influence violence especially among the L.A. gangs where the film actually takes place around East Los Angeles. Another possible reason was because of the aftermath of the L.A. riots during this period of time which the studio felt the film's title was too negative. Bound by Honor was chosen and actually portrays the film's message a little more clearly."

teenman

330 ma Original cut, ale tej wersji nie mogę znaleźć

ocenił(a) film na 8
teenman

wersja, puszczana w polskiej tv, podzielona na dwie części, zatytułowana była "Bound by Honor" i faktycznie trwała w sumie ok. 10 minut krócej niż film, gdzie na początku widać tytuł "Blood In Blood Out" (można go znaleźć w necie). nie rozumiem czemu wycięli np. pożegnanie Miklo ze współwięźniami jak wychodził na wolność i scenę gdy Popeye dźgnął policyjnego informatora przez karton cygaretek. może nie były to wydarzenia kluczowe dla całego filmu, ale nie do końca zrozumiała była później akcja kiedy zakrwawiony facet dzwonił z budki do Paco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones